6284 Kadın Beyanı Mağduru Kocaların Hikayeleri

15 Temmuz 2019Haberler2 Yorum »

yalnız erkekİstanbul Sözleşmesini uygulamak için çıkarılan 6284 sayılı “kadın beyanı esastır” diyen adaletsiz kanunun mağduru kocalardan ÇocukAile Sitemize yazarak derdini anlatanların mektuplarından bir kısmı:

http://www.cocukaile.net/sizin-icin-vaka-bizim-icin-hayat/

http://www.cocukaile.net/herkes-bana-sessiz/

http://www.cocukaile.net/6284-zalimi-koruma-kanunu-mudur/

http://www.cocukaile.net/aileyi-parcalama-kanunu-6284/

http://www.cocukaile.net/her-durumda-erkekler-mi-suclu-2/

http://www.cocukaile.net/fakat-karsi-taraf-kiz/

http://www.cocukaile.net/erkege-ceza-verme-zorunlulugumuz-var/

http://www.cocukaile.net/ayni-evde-nafaka-odemek/

http://www.cocukaile.net/aileyi-parcalamaya-ugrasanlarin-derdi-ne/

 

Okunma Sayısı : 10.517

Yorum yapın

“6284 Kadın Beyanı Mağduru Kocaların Hikayeleri” için 2 Yorum

 1. ALBATROS dedi ki:

  Yusuf Kaplan’dan flaş paylaşım!
  “Türkiye, İstanbul Sözleşmesi’nden çıkmalıdır”

  Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çıkması gerektiğini belirten Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleşmeden çıkılmasını istediğini iddia ederek “bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar.” dedi.

  Yeni Şafak gazetesi yazarıYusuf Kaplan sosyal medya hesabı aracılığıyla, hükümete seslenerek Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çıkması gerektiğini ifade etti. Kaplan, geçtiğimiz günlerde de sert sözlerle KADEM’i eleştirmişti.

  “Erdoğan’a baskı yapıyorlar”

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Sözleşmesi’nden çıkılmasını istediğini iddia eden Kaplan, “Bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar.”açıklamasında bulunarak “Bu vekiller durdurulmalı!” dedi.

  Kaplan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  “Türkiye, İstanbul Sözleşmesi’nden çıkmalıdır. Bu sözleşme eşcinselliği meşrûlaştırmak için geliştirilmiş Soros projesidir. Hedef ailenin çökertilmesidir.
  Erdoğan sözleşmeden çıkılmasını istiyor. Bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar. Bu vekiller durdurulmalı!”

  -Yeni Akit Gazetesinden İktibastır-

  • Aadem dedi ki:

   Erdoğan sözleşmeden çıkılmasını istiyor demiş.ispati ne.cunku Erdoğan ne derse o olur.ikincisi bazı vekiller Erdoğan’a baskı yapıyor demiş. Turkiyede Erdoğan’a baskı yapabilecek kimse yoktur.

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

"Sevgi ile , bulanık ve tortulu sular arı ve duru hale gelir." (Mevlana)

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku