6284 Kadın Beyanı Mağduru Kocaların Hikayeleri

15 Temmuz 2019Aile Tehlikede, Duyun Sesimi3 Yorum »

yalnız erkekİstanbul Sözleşmesini uygulamak için çıkarılan 6284 sayılı “kadın beyanı esastır” diyen adaletsiz kanunun mağduru kocalardan ÇocukAile Sitemize yazarak derdini anlatanların mektuplarından bir kısmı:

http://www.cocukaile.net/sizin-icin-vaka-bizim-icin-hayat/

http://www.cocukaile.net/herkes-bana-sessiz/

http://www.cocukaile.net/6284-zalimi-koruma-kanunu-mudur/

http://www.cocukaile.net/aileyi-parcalama-kanunu-6284/

http://www.cocukaile.net/her-durumda-erkekler-mi-suclu-2/

http://www.cocukaile.net/fakat-karsi-taraf-kiz/

http://www.cocukaile.net/erkege-ceza-verme-zorunlulugumuz-var/

http://www.cocukaile.net/ayni-evde-nafaka-odemek/

http://www.cocukaile.net/aileyi-parcalamaya-ugrasanlarin-derdi-ne/

 

Okunma Sayısı : 12.770

Yorum yapın

“6284 Kadın Beyanı Mağduru Kocaların Hikayeleri” için 3 Yorum

 1. […] az değil. Güzel ülkemizde kadının beyanının esas olması ilkesinden mağdur olan erkeklere şiddet uygulandığını ve üstelik kadına şiddetin arttığını da kimse, kadınlar bile, ifade […]

 2. ALBATROS dedi ki:

  Yusuf Kaplan’dan flaş paylaşım!
  “Türkiye, İstanbul Sözleşmesi’nden çıkmalıdır”

  Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çıkması gerektiğini belirten Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleşmeden çıkılmasını istediğini iddia ederek “bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar.” dedi.

  Yeni Şafak gazetesi yazarıYusuf Kaplan sosyal medya hesabı aracılığıyla, hükümete seslenerek Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çıkması gerektiğini ifade etti. Kaplan, geçtiğimiz günlerde de sert sözlerle KADEM’i eleştirmişti.

  “Erdoğan’a baskı yapıyorlar”

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Sözleşmesi’nden çıkılmasını istediğini iddia eden Kaplan, “Bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar.”açıklamasında bulunarak “Bu vekiller durdurulmalı!” dedi.

  Kaplan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  “Türkiye, İstanbul Sözleşmesi’nden çıkmalıdır. Bu sözleşme eşcinselliği meşrûlaştırmak için geliştirilmiş Soros projesidir. Hedef ailenin çökertilmesidir.
  Erdoğan sözleşmeden çıkılmasını istiyor. Bazı vekiller aksi yönde Erdoğan’a baskı yapıyorlar. Bu vekiller durdurulmalı!”

  -Yeni Akit Gazetesinden İktibastır-

  • Aadem dedi ki:

   Erdoğan sözleşmeden çıkılmasını istiyor demiş.ispati ne.cunku Erdoğan ne derse o olur.ikincisi bazı vekiller Erdoğan’a baskı yapıyor demiş. Turkiyede Erdoğan’a baskı yapabilecek kimse yoktur.

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Çocuklar ana- balarının kötü örnekleriyle bozulmaya devam ettikçe yeni bir dünya kurulamaz.” (A. Carrel)

Kitap

Bitik Erkekler

Uzun zamandan beri siz Değerli ÇocukAile Okurlarıma tavsiye etmeyi düşündüğüm fakat hakkında yazma fırsatı bulamadığım için tanıtmayı geciktirdiğim, herkesin okuması gereken bir kitap “Bitik Erkekler” Kitapta erkeklerin her alanda nasıl geri ...
Devamını Oku