6284 ün Adaletsizliği

24 Temmuz 2019Haberler1 Yorum »
adalet terazisi ingiliz
Bir Adem Diyor ki,
Benim başımdan geçen olay 2018 yılı haziran ayında gerçekleşti. Oturduğum binada yan komşum bina içerisine geri dönüşüm maddesi, yanıcı malzeme getiriyordu.
Binamız bunlar yüzünden bir kez yangın tehlikesi atlattı, lakin şahıs yine yanıcı madde getirmeye devam etti.
Ben ve binadaki diğer komşular uyardık, dinlemedi. Bizde zabıtaya bildirdik, zabıta geldi “Bu şekilde binaya malzeme getiremezsin” diye uyardı.
Yanıcı madde getiren komşunun karısı, benim hakkımda yalanlarla dolu; ispat yok delil yok şahit yok öyle bir olay da yok iftira atarak şikayette bulundu, sadece kadının beyanına bakarak bana yani komşuya uzaklaştırma verildi.
Ben itiraz ettim, diğer komşular benim için şahit oldu, durumu anlattık ama nafile. Uzaklaştırma kararına devam dendi.
Bu kadın ve eşi kızı sürekli beni taciz etiler, fotoğraflarımı çektiler, bir sürü sıkıntı. Benim ve ailemin psikoloji bozuldu, çocuklarım evden çıkamaz oldu, eşim perişan oldu.
ALLAH aşkına bu nasıl kanun? Bu nasıl adalet?
Ve ben evimi sattım başka yere taşındım, çocuklarım perişan oldu.
 Bu 6284 çıkaran, imzalayan, sebep olan, destek olan kim varsa Allah’a havale ediyorum.
 ALLAH için bu zulmü durdurun başka canlar yanmasın.
Okunma Sayısı : 9.727

Yorum yapın

“6284 ün Adaletsizliği” için 1 Yorum

  1. aynur dedi ki:

    tabanı boş olarak cıkarılmıs bır yasa olarak görüyorm. kadınlar iş yerını degıstırmek ıcın bıle tayın ıcın kullanıyor. hırsızın elını guclendıren bır yasa. bır akrabamın gelını esının kayınvalıdesının yanıda bırakıp ben bayramda annemlerde olmak ıstıyorum dıye gazıantepten çıkıp güya ıstanbula gıdecek. gelin evi ankarada olduğu için kocasından habersız para yapacak ne varsa sattı gıttı. ustune de kendısıne karışılmasın dıye 6284 ten koruma kararı cıkarttırmıs. şiddet yanlısı degılım fakat böyle ınsanlar yaptıkları seyın karşılığında dayağı gerçekten hak edıyorlar. yazıya konu olan kışı için cok uzuldum

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Çocuklarınızla yedi yaşına kadar oynayın, onbeş yaşına kadar onlarla arkadaş olun, on beş yaşından sonra da onlarla istişare edin.” ( Hz.Ali)

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku