Bu Nasıl Adalet? (İstanbul Sözleşmesi)

27 Nisan 2020Duyun SesimiYorum Yok »

Mektup Cezaevinden…

Yıllar önce 2011 tarihinde haksız suçlamayla bir iftira sonucu yargılandım. Yaptıklarının yanlış olduğunu anlayan aile vicdan olarak şikayetinden vazgeçti. Ben de yapılan iftiradan dolayı karşı taraftan şikayetçi olmadım. 

Aylar sonra mahkeme herhangi bir soyut ve somut delil olmadan ve şikayet olmadan kendi kanaatlerince tarafıma “Çocuğun Basit Cinsel İstismarı’’ Suçlamasıyla 8 yıl hukukla bağdaşmayan bir ceza verdi. Ben bu cezayı temiz ettiğim halde yıllar sonra onandı ve şuan bu cezanın 6 (altı) ayını doldurmuş olarak cezaevindeyim. 

Sonra öğrendim ki: ‘’İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’’ denen benim görüşümle Avrupa’nın AİLEYİ VE TOPLUMU bitirmek için resmen bir oyunu. Bunu fırsat bilen kadınların çıkar amacı sağlamak için, kaç kişiyi mağdur ettiğini bizzat gözlemliyorum. Neymiş ‘’ KADININ VE ÇOCUĞUN BEYANI ESASTIR’’ Günah değil mi bu insanlara?

Düşünün bir insan 45 yıl boyunca çalışıyor, belli bir birikim yapıyor. Hırsızın biri bu birikimi çalıyor. Aile perperişan oluyor. Bu durum birçoğu insanı intihara sürüklüyor, yuva yıkıyor, hayat bitiyor. Bunu yapan hırsız infaz kapsamında yasadan faydalanıyor ve dışarıda. Sizce bumu kamu vicdanı? Suçsuz insanlar içerde yıllara bağlanıyor. Suçlu ise tekrar dışarıda özgürce gezebiliyor.

3 çocuklu bir baba çocuklarını okutuyor. Kadrolu bir işte 4.000 (dörtbin) tl maaş alıyor. Vicdansızın biri gelip onu kasten yaralıyor ve adam aldığı yaradan sakatlanıyor iş göremez hale geliyor. Aileyi ve o durumu 3 çocuğu perişan etmiş oluyor. Bunu yapan ve bu haksızlığa sebebiyet veren kişi, infaz kanunu kapsamından faydalanıyor ve dışarıda. Tekrar soruyorum bumu kamu vicdanı?

Allah rızası için sesimi duyun. Sayın Yetkililerim! Ben suçsuz olduğum halde suçlular dışarıda ise adaleti kimden isteyim? Benim hayatım mahvoluyor. Yazık değil mi bana ve benim gibi olan bütün magdur suçsuz insanlara?

Sözlü beyanı lütfen iptal edin. Hak ve adalet istiyorum. 

Okunma Sayısı : 3.881

Yorum yapın

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

Ne çok tatlı ol, yesin bitirsinler Ne çok acı ol, yesin tükürsünler...

Kitap

Bitik Erkekler

Uzun zamandan beri siz Değerli ÇocukAile Okurlarıma tavsiye etmeyi düşündüğüm fakat hakkında yazma fırsatı bulamadığım için tanıtmayı geciktirdiğim, herkesin okuması gereken bir kitap “Bitik Erkekler” Kitapta erkeklerin her alanda nasıl geri ...
Devamını Oku