Cinsel İstismar Yasasını Oylayacak Milletvekillerine!

10 Nisan 2018Haberler7 Yorum »

gözden yaşSayın Vekilim. Ben erken evlilik MAĞDURU bir kadınım. Yaptığınız çalışmalardan anladım ki bize yine af yok. Biz yine yokuz, yine tecavüzcüyüz. Biz bu damgayı hak edecek ne yaptık vekilim?

Biz sevdik yuva kurduk aile olduk. Yıllar sonra gelen cezalar dağıttı ailemi. Üç tane kızımla tek başıma kaldım bir senedir.

Bizlere çalışmamız devam ediyor TÜRKİYENİN KANAYAN YARASISINIZ diyen sizler, BİZİM YARAMIZI YİNE SARMADINIZ.

Ben her sizleri aradığımda, bana bir umut oldunuz ama ben artık o umudumu kaybettim. Ben senelerce bu şekilde hayatıma nasıl devam edicem?

Evimi çocuklarımı nasıl geçindiricem. Sizler biliyor musunuz ben bu kışı çocuklarım ile yorganın altında geçirdim odunum kömürüm yoktu. Erzağım bile yoktu pazara aylarca çıkamadım.

Elektriğimi suyumu kiramı ne şartlarda ödedim. Hiç biri umrunuzda değil dimi?

Çocuklarım benden bir çikolata istediğinde benim ciğerim nasıl yandı. Ama bunların hiç biri sizin umrunuzda değil dimi? Bizim çocuklarımız sizlerin deyimiyle tecavüzcü çocuğu çünkü.

Benim eşim iki kez kalp krizi geçirdi ceza evinde yanımızdayken. Hiçbir sorunu yoktu gayet sağlıklıydı.

Bu neden biliyomusunuz? Gardiyanların onlara köpek gibi davranışlarından.

Ordaki insanlarla asıl TECAVÜZCÜLERle aynı koğuşta bulunmaktan.

Allah için duyun, beni anlayın, bakın ben bir kadın olarak yalvarıyorum size.

Eşimi verin. Dayanacak gücüm kalmadı ben bu hayatla bu şekilde mücadele edemiyorum.

Okunma Sayısı : 5.415

Yorum yapın

“Cinsel İstismar Yasasını Oylayacak Milletvekillerine!” için 7 Yorum

 1. Özlem DOĞUALP diyor ki:

  Bakın bende ERKEN EVLILIK MAGDURUYUM AMA KABUL ETMIYORUM EDEMIYORUM BENIM ESIM ÇOCUKLARIMIN BABASI TECAVUZCU DEĞIL YA DEĞIL NICIN GÖRMÜYORLAR BIZI NICIN ANLAMIYORLAR NICIN KANDIRDILAR BIZI BOS BOŞ UMIT VERDİLER BIZLER ARTIK 14 15 YAŞINDA DEGILIZ FARKINDA MISINIZ? BEN BUGUN 27 YAŞINDAYIM ARTIK HIC BIR VEKILE INANMIYORUM GUZEL OYNADINIZ BIZIMLE BEN SIZLERI RABBİME HAVALE ETTIM…

 2. ahmet akburak diyor ki:

  Bunlar millete vekil değil, milletin karşısına çıkarılmış birer kukla gibi davranıyorlar. Bakın hele, bu işin içinde iş var.

 3. gulpembe diyor ki:

  neden konu-komsu akraba sivil insiyatif almiyor bu aileye kol kanat gerilmiyor?
  esinin yerini elbette tutmaz ama hic degilse mahalle sakinleri cami imaminin koordinesinde ufak bir fon toplayabilir. bu insanlar kisin neden bir soba yakamadilar?
  turkiyede kocasi olen bir kadin sokakta mi kaliyor? toplumun zulmu devleti gecmis anlasilan.

  • Aadem diyor ki:

   Gulpembe
   Neden kadın dernekleri Fatma şahin koordinesinde ufak bir yardım toplayıp bu kadına yardım etmiyor.

   Kadınların kadınlara zulmü ermeninin yaptığı zulmü geçmiş anlaşılan…

 4. Aadem diyor ki:

  Olmaz.Duyulmaz senin sesin.Çünkü sen namuslu,ailesini ve çocuklarını düşünen kocasına ve çocuklarına ihanet etmeyen bir HANIMEFENDİ sin.6284 seni korusun diyeceğim ama 6284 ün görevi erkeği evden uzaklaştırmak, kadının kocasıyla boşanmasına neden olmak, kocasini aldatan kadına kocasının k…demesini suç saydırmak, çocukları babasız bıraktırmak, şikayetinden vazgeçen kadını şikayetinden vazgeçirtmemek….say say bitmez.6284 VE GOREVLİLERİ BU KADAR GÖREVİN İÇİNDE SİZİNLE İLGİLENEMEZ.

 5. Feyza diyor ki:

  Peki bu gidisat ne olacak, simdi bu insanlarin, bu cocuklarin gelecegi siyasilerin insiyatifine mi kaldi cok yazik. O zaman birseyler yapalim, en azindan bir dernek gibi birsey kurulsa veya bir hesap numarasi olsa manen eslerini getiremiyoruz bari maddi yardimda bulunabilsek, perisan olmasalar, var mi boyle bir imkanimiz? Bu insanlar dertlerini aciyor ve biz hicbirsey yapamiyor yalnizca uzuluyoruz birseyler yapabilmeliyiz. Bir cati/dernek altinda toplansalar bu magdur aileler, toplanan yardimlarla en magdurundan en sahipsizinden baslanarak bir yardim silsilesi olusturabilsek. En azindan belli bir sure nefes alirlar. Mumkun mu bu?

 6. Feyza diyor ki:

  Ahh ah.. diyecek tek soz yok, tek kelimeyle HUSRAN!

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

" Allah erkeğin eşi ile muhabbet etmesinden memnun olur, bundan dolayı ikisine de sevap yazar.Ve rızıklarını arttırır. (Hadis-i Şerif) "

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku