Cinsel İstismar Yasasını Oylayacak Milletvekillerine!

10 Nisan 2018Haberler7 Yorum »

gözden yaşSayın Vekilim. Ben erken evlilik MAĞDURU bir kadınım. Yaptığınız çalışmalardan anladım ki bize yine af yok. Biz yine yokuz, yine tecavüzcüyüz. Biz bu damgayı hak edecek ne yaptık vekilim?

Biz sevdik yuva kurduk aile olduk. Yıllar sonra gelen cezalar dağıttı ailemi. Üç tane kızımla tek başıma kaldım bir senedir.

Bizlere çalışmamız devam ediyor TÜRKİYENİN KANAYAN YARASISINIZ diyen sizler, BİZİM YARAMIZI YİNE SARMADINIZ.

Ben her sizleri aradığımda, bana bir umut oldunuz ama ben artık o umudumu kaybettim. Ben senelerce bu şekilde hayatıma nasıl devam edicem?

Evimi çocuklarımı nasıl geçindiricem. Sizler biliyor musunuz ben bu kışı çocuklarım ile yorganın altında geçirdim odunum kömürüm yoktu. Erzağım bile yoktu pazara aylarca çıkamadım.

Elektriğimi suyumu kiramı ne şartlarda ödedim. Hiç biri umrunuzda değil dimi?

Çocuklarım benden bir çikolata istediğinde benim ciğerim nasıl yandı. Ama bunların hiç biri sizin umrunuzda değil dimi? Bizim çocuklarımız sizlerin deyimiyle tecavüzcü çocuğu çünkü.

Benim eşim iki kez kalp krizi geçirdi ceza evinde yanımızdayken. Hiçbir sorunu yoktu gayet sağlıklıydı.

Bu neden biliyomusunuz? Gardiyanların onlara köpek gibi davranışlarından.

Ordaki insanlarla asıl TECAVÜZCÜLERle aynı koğuşta bulunmaktan.

Allah için duyun, beni anlayın, bakın ben bir kadın olarak yalvarıyorum size.

Eşimi verin. Dayanacak gücüm kalmadı ben bu hayatla bu şekilde mücadele edemiyorum.

Okunma Sayısı : 6.463

Yorum yapın

“Cinsel İstismar Yasasını Oylayacak Milletvekillerine!” için 7 Yorum

 1. Özlem DOĞUALP dedi ki:

  Bakın bende ERKEN EVLILIK MAGDURUYUM AMA KABUL ETMIYORUM EDEMIYORUM BENIM ESIM ÇOCUKLARIMIN BABASI TECAVUZCU DEĞIL YA DEĞIL NICIN GÖRMÜYORLAR BIZI NICIN ANLAMIYORLAR NICIN KANDIRDILAR BIZI BOS BOŞ UMIT VERDİLER BIZLER ARTIK 14 15 YAŞINDA DEGILIZ FARKINDA MISINIZ? BEN BUGUN 27 YAŞINDAYIM ARTIK HIC BIR VEKILE INANMIYORUM GUZEL OYNADINIZ BIZIMLE BEN SIZLERI RABBİME HAVALE ETTIM…

 2. ahmet akburak dedi ki:

  Bunlar millete vekil değil, milletin karşısına çıkarılmış birer kukla gibi davranıyorlar. Bakın hele, bu işin içinde iş var.

 3. gulpembe dedi ki:

  neden konu-komsu akraba sivil insiyatif almiyor bu aileye kol kanat gerilmiyor?
  esinin yerini elbette tutmaz ama hic degilse mahalle sakinleri cami imaminin koordinesinde ufak bir fon toplayabilir. bu insanlar kisin neden bir soba yakamadilar?
  turkiyede kocasi olen bir kadin sokakta mi kaliyor? toplumun zulmu devleti gecmis anlasilan.

  • Aadem dedi ki:

   Gulpembe
   Neden kadın dernekleri Fatma şahin koordinesinde ufak bir yardım toplayıp bu kadına yardım etmiyor.

   Kadınların kadınlara zulmü ermeninin yaptığı zulmü geçmiş anlaşılan…

 4. Aadem dedi ki:

  Olmaz.Duyulmaz senin sesin.Çünkü sen namuslu,ailesini ve çocuklarını düşünen kocasına ve çocuklarına ihanet etmeyen bir HANIMEFENDİ sin.6284 seni korusun diyeceğim ama 6284 ün görevi erkeği evden uzaklaştırmak, kadının kocasıyla boşanmasına neden olmak, kocasini aldatan kadına kocasının k…demesini suç saydırmak, çocukları babasız bıraktırmak, şikayetinden vazgeçen kadını şikayetinden vazgeçirtmemek….say say bitmez.6284 VE GOREVLİLERİ BU KADAR GÖREVİN İÇİNDE SİZİNLE İLGİLENEMEZ.

 5. Feyza dedi ki:

  Peki bu gidisat ne olacak, simdi bu insanlarin, bu cocuklarin gelecegi siyasilerin insiyatifine mi kaldi cok yazik. O zaman birseyler yapalim, en azindan bir dernek gibi birsey kurulsa veya bir hesap numarasi olsa manen eslerini getiremiyoruz bari maddi yardimda bulunabilsek, perisan olmasalar, var mi boyle bir imkanimiz? Bu insanlar dertlerini aciyor ve biz hicbirsey yapamiyor yalnizca uzuluyoruz birseyler yapabilmeliyiz. Bir cati/dernek altinda toplansalar bu magdur aileler, toplanan yardimlarla en magdurundan en sahipsizinden baslanarak bir yardim silsilesi olusturabilsek. En azindan belli bir sure nefes alirlar. Mumkun mu bu?

 6. Feyza dedi ki:

  Ahh ah.. diyecek tek soz yok, tek kelimeyle HUSRAN!

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Bir insan niçin yaratılmışsa ona o kolaylaştırılır. “ ( Hz. Muhammed s. a. v )

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku