Hayırlı Başlangıçlar Duası ile…

01 Ekim 2018Haberler1 Yorum »

hicri 1440Hicri 1440 Muharrem ayı ile başladı. Rabbim İslam âlemine ve ülkemize hayırlı ve bereketli kılsın. Bizlere de hayatlarımızda güzel başlangıçlar, dünya ve ahiret saadetimiz için hayırlı değişimler nasip etsin. Yeni yılınız bereketli olsun.  Sitemizin bekarlarının bu yıl hayırlı yuva kurmaları duası ile:)

Okunma Sayısı : 1.028

Yorum yapın

“Hayırlı Başlangıçlar Duası ile…” için 1 Yorum

  1. semamarasli dedi ki:

    İlk yorumu da ben yapayım. 21 Muharrem olmuş bugün, geç kalmış bir yılbaşı tebriği oldu kusura bakmayın:) Bir kitap çalışmam var, yetişirse Tüyap kitap fuarına bitirmeye çalışıyorum. Ona odaklandığım için unutmuşum. Yorumları okuyorum yazı yazmaya da pek vakit bulamıyorum.
    1440. 40 özel bir rakamdır 40 değişim ve dönüşüm rakamıdır. Dünya ve ülkemiz İslam alemi büyük bir değişim dönüşüm yaşayacak diye düşünüyorum. Rabbim hayırlı değişimler nasip etsin.
    Kitap için dualarınızı bekliyorum. Selam ile…

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Tartışmalarda öfkelendiğimiz an, gerçek için değil, kendi hesabımıza çalışmaya başlarız. “  ( T. Carlye)

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku