Hayırlı Başlangıçlar Duası ile…

01 Ekim 2018Haberler1 Yorum »

hicri 1440Hicri 1440 Muharrem ayı ile başladı. Rabbim İslam âlemine ve ülkemize hayırlı ve bereketli kılsın. Bizlere de hayatlarımızda güzel başlangıçlar, dünya ve ahiret saadetimiz için hayırlı değişimler nasip etsin. Yeni yılınız bereketli olsun.  Sitemizin bekarlarının bu yıl hayırlı yuva kurmaları duası ile:)

Okunma Sayısı : 2.224

Yorum yapın

“Hayırlı Başlangıçlar Duası ile…” için 1 Yorum

  1. semamarasli dedi ki:

    İlk yorumu da ben yapayım. 21 Muharrem olmuş bugün, geç kalmış bir yılbaşı tebriği oldu kusura bakmayın:) Bir kitap çalışmam var, yetişirse Tüyap kitap fuarına bitirmeye çalışıyorum. Ona odaklandığım için unutmuşum. Yorumları okuyorum yazı yazmaya da pek vakit bulamıyorum.
    1440. 40 özel bir rakamdır 40 değişim ve dönüşüm rakamıdır. Dünya ve ülkemiz İslam alemi büyük bir değişim dönüşüm yaşayacak diye düşünüyorum. Rabbim hayırlı değişimler nasip etsin.
    Kitap için dualarınızı bekliyorum. Selam ile…

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

Ne çok tatlı ol, yesin bitirsinler Ne çok acı ol, yesin tükürsünler...

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku