İmza gününe bekleniyorsunuz…

06 Kasım 2018Haberler16 Yorum »

IMG-20181106-WA0000Değerli ÇocukAile Dostları,

Rabbime sonsuz hamdu senalar olsun, yeni bir kitap daha nasip etti.  Son günlerdeki sessizliğimin de sebebi aynı zamanda. Kitap henüz matbaada.  Bahtı açık olsun, Rabbim faydalı kılsın diye dualarınızı bekliyorum.

İlk imzalar TÜYAP ta. İstanbul’daki dostlar bekleniyorsunuz…

 

Okunma Sayısı : 3.237

Yorum yapın

“İmza gününe bekleniyorsunuz…” için 16 Yorum

 1. Adem diyor ki:

  Keşke gelebilseydim. Bazen böyle durumlarda istanbulda yasamadigima hayıflanıyorum. Sema hanım ve hepinizle tanışmayı çok isterdim.

 2. semamarasli diyor ki:

  Kitap için tebrik eden dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. İmkanı olanları yarın TÜYAP ‘a imzaya bekliyorum. Abdullah bir ve Yahya bey ve ÇocukAile dostlarına çay ikramı olacak inşallah:))

  • Abdullah Bir diyor ki:

   Bugün TUYAP KİTAP FUARINDA ikram ettiği taze lokum ve çay eşliğinde şahsımi ve karımı samimi bir şekilde ağırlayan ve son kitabını imzalayarak bize hediye eden Sayın MARAŞLI hanımefendiye huzurunuzda bir kez daha en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

   Doğru ve hayırlı düşünce, karar, iş ve eylemlerinizde Allah yar ve yardımcınız olsun efendim.

  • Hüsna diyor ki:

   Selamun aleyküm Sema hanım, sanırım bir kaç yere kitap fuarına gideceksiniz ve bildiğim kadarıyla yakın zamanda ikamet ettiğim şehre de geleceksiniz, bize de çay var mıdır acaba? Olmasa da biz size getirelim :)

  • Hüsna diyor ki:

   Sema hocam bir kez daha size çocuk aile okurlarının huzurunda teşekkür ediyorum. Şehrimizdeki kitap fuarında söyleşimiz olacağını duyunca koştura koştura geldik. Tabi sonrasında söyleşi olmayacağını duyunca çok üzüldük. Biz belki kitap imzalartırken sizinle yoğunluktan konuşamayacağımızı düşündük. Ama biz öğrencilere ayırdığınız kıymetli zaman bizi çok mutlu etti. Sanki onca yıldır bizi tanıyormuşçasına bir samimiyetle muhabbet ettiniz. Allah’a hamdolsun sizinle tanışıp konuşmayı nasip etti. Bu arada çay da getiremeyip mahcup oldum ama İnşaAllah bir dahaki görüşmemizde çayınızı kendim getireceğim. Tekrar çok teşekkür ediyorum alakanız için – bunca yoğunluk arasında-. Allah teala kaleminize kuvvet, çalışmalarınıza bereket, size hayırlı uzun ömürler versin.

 3. Feyza diyor ki:

  Fatih bey
  Yorumunuz gozumden kacmis, simdi okurken rastgele gordum, cok gecmis olsun. Neyse ki atlatmissiniz sag salim kazayi.
  Sadaka filan verseydiniz..
  Bekarken okumayi aliskanlik edindiklerimi okuyorum yani devam…tesekkurler.
  Bol bol okuyun ve sadaka verin, Allah c.c.hanenizi ve icindekileri korusun.

  • Sadece Fatih diyor ki:

   Duanız için sağ olun Feyza Hanım, Allah razı olsun amin, cümlemizin. Abdullah abimizin de bana bir hatırlatması olmuştu ki gereği yapıldı.
   Bu olayı paylaşma sebebim buradaki takipçilere kaderle ilgili bir hatırlatma yapmaktı. Çok şükür geçti gitti epey zaman oldu…

   • Abdullah Bir diyor ki:

    Sadece Fatih Bey Kardeşime…

    Allah kabul ve makbul etsin , kurbanini,
    Sen gereğini yapmışsın ama biz ET göremedik Fatih’im 😊

    • Sadece Fatih diyor ki:

     Abdullah abi, amin sağ olasın Allah razı olsun. Biz de yiyemedik :)
     Bu seferlik böyle olsun…

 4. Saygın Kantara diyor ki:

  Hayırlı olsun. İnşaallah güçlü olmaya ve görünmeye çalışan kadınlar da okur.. Allah çabalarınızın karşılığını kat kat versin.

 5. Sadece Fatih diyor ki:

  Hayırlı olsun Sema Hanım. Allah sizden razı olsun, emeklerinizi çabalarınızı mükafatlandırsın. Kısmet olur da yolunuz Ankara’ya düşerse biz de okuduğumuz kitaplarınıza imzanızı alırız inşAllah :)

 6. Muhsin Tozlu diyor ki:

  Allah yardıncınız olsun. Siz ben güvendiğim bir insansınız. Aile sitemimizin ne hale geldiği konusunda feryadınızı ben çok iyi anlıyorum.
  Sizin kitabınızda itibar görür. Çünkü öngörünüz çok isabetli. Takdir ettiğim bir hocamsınız Tebrikler.

 7. Yahya diyor ki:

  …gitsem acaba bana da çay ikram ederler mi ?

 8. Adem diyor ki:

  Allah hayırlı hizmetlere vesile kılsın. Sema hanım siz yaşadıkça biz umutlu olacağız.

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

"İçinizden kendileri ile huzura kavuşacağınız eşler yaratıp aranızda sevgi ve esirgeme var etmesi de O’nun ayetlerindendir. Şüphesiz ki bunlarda düşünen kavim için ayetler vardır.(Rum Suresi 21.ayet)"

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku