Kardeşimize Yardımcı Olalım

09 Aralık 2020Hüseyin Küçük1 Yorum »

Değerli ÇocukAile Dostları,

Sitemizde ara ara yazılarını yayınladığımız Hüseyin Küçük kardeşimizin bana gönderdiği e-postadan bir bölümü sizlerle paylaşıyorum.

Hüseyin kardeşimiz zor durumda kalmış. Halinizin gücünüzün yettiği kadar yardımcı olmak isteyenler için de hesap numarasını paylaşıyorum. Açılışı ben yapacağım devamını da sizler getirin inşallah.

“Hocam bu virüs sebebiyle işimden oldum. Kanser tedavisi görmüştüm. O tekrarladı ama atlatıyorum gibi görünüyor çok şükür. Tedavim ve borçlarımı kapatmak için tüm her şeyi ödedim ama bir bankaya borcum kaldı maalesef ihbar çektiler kaç sefer.

En son haciz ile evi satıyoruz dediler. Evde o kadar büyük değil 75 metre kare. Bir kaç kişiyi aradım herkes kendini kurtarmaya çalışıyor bu devirde. 8 bin ₺ için icradan evimi satacaklar.

Benim çok ağrıma gidiyor çünkü herkese yardıma koşan bendim çok şükür ama şu an yardım isteyen ben oldum ve öğrendim ki en yakının değil en uzağındaki kişiler sana yardım ediyormuş. Sizlerden Allah razı olsun.”

Kuveyt Türk
TR280020500000608482100001

Hüseyin küçük

Okunma Sayısı : 6.424

Yorum yapın

“Kardeşimize Yardımcı Olalım” için 1 Yorum

  1. Hüseyin dedi ki:

    Selamün aleyküm. Herkeseden Allah razı olsun. Yardım yapan, yapmayan herkesin maddi ve manevi tüm sıkıntılarınızı Rabbim tez zamanda gidersin inşallah. Sema hocamında onayı ile 5-6 ay önce Arakan’daki müslüman kardeşlerimiz için su kuyusu açılması için gerekenleri yerine getirmiştim ve virüs nedeniyle anca başlamışlar adını da ÇocukAile sitesi ailesi adına açılacak. Ve açıldığında inşallah siteden resim ve videoları yayınlayacağız. Sema hocamın izniyle Rabbim bana ve tüm müslüman kardeşlerimize yaptığınız yardımları kabul etsin inşallah.

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

"Sevgi ile , bulanık ve tortulu sular arı ve duru hale gelir." (Mevlana)

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku