Kurban Bayramınız Muhabbetli Olsun

21 Ağustos 2018Haberler12 Yorum »

Rabbim Hz.İbrahim’in Hz. İsmail’in teslimiyetinden bizlere de nasip etsin. Bayramınız bol muhabbetli ve bereketli olsun.kurban resmi

Okunma Sayısı : 1.637

Yorum yapın

“Kurban Bayramınız Muhabbetli Olsun” için 12 Yorum

 1. Abdullah Bir diyor ki:

  Başta Sema Hanımefendi olmak uzere…
  Hz.İbrahim’in İMANI’na, Hz.İsmail’in TESLİMİYETİ’ne, Hz. Hacer’in SABRI’na ulaşmaya çalışan, veya bu uğurda zalimlerle, munafiklarla mücadele eden bütün samimi MÜSLÜMANLAR’ın KURBAN BAYRAMİ HAYIRLARA VESİLE ve MUBAREK OLSUN.

 2. Ahir zamanda Müslüman Olmak diyor ki:

  Başta Sema Hanım, Feyza kardeşim, Abdullah bir ve Cihad abilerim olmak üzere tüm site sakinlerinin Kurban Bayramını tebrik ediyor, huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum…

  Vesselam…

  Not: Sema Hanım yorumlar çok geç yayınlanıyor bilginiz olsun.

  • Cihad diyor ki:

   Azmo Kardeşime,

   Sizin ve diğer dostların gecmis bayramlarını tebrik ederim. Cenab-ı Hâk tekrarını göstersin inşaallah. Hatırladığın için çok teşekkür ederim.

   Tı yemuney Ellah bıra…

   • Ahir zaman Müslüman Olmak diyor ki:

    Eyvallah cihad abi seni tekrar buralarda görmek iyi oldu.

    “Tı yemuney Ellah bıra” Sende Allah’a emanet olasın abi. :)) zazayız ama zazacamız çok iyi değil abi. Galiba sen Bingölde olmalısın. Bende 21’deyim. yolun düşerse ciğere bekleriz :))

    Selametle kalınız…

    Vesselam…

 3. Sadece Fatih diyor ki:

  Cümleten Kurban Bayramınız mübarek olsun. :)

  Elde olmayan sebeplerden dolayı sessiz takipçiler arasındaki yerimi almak durumunda kaldım. Dualarınızda yer almak dileğiyle ki buradaki sesli sessiz tüm takipçi ve yazarların ne muradları varsa Rabbim onlara hayırlısından versin, vermediğinde ise imtihanlarını onlara sabır vererek kolaylaştırsın.(Amin)

  • Ahir zamanda Müslüman Olmak diyor ki:

   Sadece Fatih kardeşim seni tekrar burada görmek iyi oldu. Günde ortalama 3-5 yorum yapan biri için uzak bir ara verme oldu bence :)) Heralde buraya döndüğüne göre cicim ayları da bitmiş olmalı:))

   Vesselam…

  • Feyza diyor ki:

   Fatih bey siz de hosgeldiniz. Evlendiniz diye dusunduk konustuk burads birkac kez :) ne durumdasiniz, insaallah onemli bir problem yoktur. Hayirli bayramlar.

  • Abdullah Bir diyor ki:

   SADECE FATİH BEY KARDEŞİM’e…

   Öncelikle kurduğun yuva hayırlı ve hayırlara vesile; yuvanda ki huzurun, mutluluğun ve muhabettin bol olsun.

   Hayırlısıyla yuvanı kurduğuna göre bizlere daha önce ( 14.mayıs 2017 saat:13.08) “evlenince kurban kesme” konusunda verdiğin sözünü yerine getirmeyi de unutmasın insaallah… :-)

   Bizleri ve hayatına dair hayırlı haberlerini burada seni Allah için seven bizlerle paylaşmayı unutma…

   • Sadece Fatih diyor ki:

    Allah razı olsun Abdullah abi.
    Hayır duaların ve hatırlatman için çok teşekkür ederim. Ben de burada yorum/yazı yazan kişileri Allah rızası için sevdim ki asla unutmam söz konusu değil :)
    Aslında hep buradayım ama susmam konuşmamdan daha hayırlı olduğu için dinlemede kalıyorum, vefasızlık olarak görülmesin…

    Selam ve dua ile…

    • meryem61 diyor ki:

     Sadece Fatih Bey
     Çok sevindim evlendiğinize. Bir tecrübeli olarak biz bekarlara ne önerirsiniz ? Tanışma safhası,işin ciddiye binmesi vs bu tarz adımlar için önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

    • Feyza diyor ki:

     Meryem hnm,
     Evlenince hepimiz sesimizi biraz kisacagiz sanirim, bekarlik gibi gur cikmayacak gozukuyor duruma bakilirsa :) evli evine koylu koyune, evi olmayan cocukaile.net’e :)
     Selam ve dua ile..

 4. Ferhadi diyor ki:

  Kurban ol Allah’a, gerek yok eyvaha,

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Yeni müfredatta cinsiyet eşitliği ne kadar yer aldı bilmiyorum. Bilgi sahibi olan okuyucular yazarlarsa memnun olurum.) Yeni okul dönemi açıldı, Allah sonumuzu hayreylesin. Özellikle "okul dönemi" dedim, ...
Devamını Oku

Güzel Söz

Ne çok tatlı ol, yesin bitirsinler Ne çok acı ol, yesin tükürsünler...

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku