Sitedeki Değişiklikler Üzerine

14 Ağustos 2017Haberler2 Yorum »

imagesSitedeki Değişiklikler Üzerine

Yapılanlar

Yorum Yazma bölümü yazının altında değil yorumların altında kalıyordu o düzeltildi yazının bitimine alındı.

Yazarlar bölümü iki satırdan tek satıra düşüldü.

Röportajlar bölümünü kaldırdık, yayınlanmış röportajları Haberler bölümüne aldık ve bundan sonra da röportajları Haberler bölümünde yayınlayacağız.

Röportajlar bölümü Dünden Bugüne köşesi oldu. Arada bir sitede yayınlanmış eski yazıları hatırlayalım diye.

Sayfanın üstündeki köşede mektup zarfı olarak görülen İletişim kutusuna ulaşımda problemler olduğu için iletişim kutusunu kaldırıp yerine mail adresleri yazdık.

İletişim kutusunu düzenleme vesilesi ile açabildik ve birikmiş çok fazla mail olduğunu gördük. Daha çok kişisel problemlerle alakalı. Kişisel problemlere mail ile yardımcı olmamız çok zor bu yüzden lütfen cevap beklemeyin.

Ayın Konusu olarak başlayıp Öğrendim ki olan bölümü Not Defteri olarak değiştirildi. Umarım site okurlarının not  defteri tutma alışkanlığı vardır da köşemiz boş kalmaz.  Benim not defterim çoktur. Ara ara içindeki notlardan paylaşacağım inşallah.

Not defteri tutmayanlar da bu vesile ile tutsunlar, kaydedilmeyenler kaybolur. Önemli şeyleri ya da beğenilen şeyleri yazma alışkanlığı edinmek güzeldir.

 

Yapılamayanlar

Son Yorumlara tıklanınca açılan sayfa da kırk yorum görünüyor, o kısım sayfa sayfa açılsın bir önceki yorumlar da görünsün istedik fakat olmadı.

Yorum yapan kişinin ismine tıklayınca onun yaptığı tüm yorumların görülsün istedik fakat o da mümkün olmadı.

 

Yayın Yönetmenimiz Meryem Karaman Kardeşimiz oldu. Hayırlı olsun inşallah.

 

Okunma Sayısı : 1.816

Yorum yapın

“Sitedeki Değişiklikler Üzerine” için 2 Yorum

  1. osman şahin dedi ki:

    siteniz çok güzel ve faydalı bir iş çıkarıyor. emeklerinize sağlık

  2. hasret dedi ki:

    Sema hanım siteye mobilden girdiğimde anasayfa yerine son eklenen yazılar karşıma çıkıyor.daha sonra anasayfaya tıklayarak girebiliyorum.bu bir sorun mu ?yoksa hep böylemi olacak?
    Bir de birtek bana mı denk geliyor?

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

" Mezardakilerin pişman oldukları şeyler için, dünyadakiler birbirlerini kırıp geçiriyorlar. " ( İmam Gazali)

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku