Artık internetten kendinize uygun giysiler alabilmeniz çok kolay!

10754_buyuk_zoom-300x450Giyim sektörü, her gün yeni bir açılımla müşterilerin ilgisini diri tutmaya çalışıyor. Bu açılımların bir kısmı, ürünün modeli ve kalitesine yönelik olurken; diğer bir kısmı da, “kolay ulaşılabilirlik” üzerine kurgulanmış oluyor. Özellikle, zamanın büyük bir iktisatla kullanılmak zorunda olduğu büyük şehirlerde ve her ihtiyaca ulaşmanın güç olduğu kırsal bölgelerde yaşayanlar için bazen “kolay ulaşılabilirlik” üründeki diğer özelliklerin önüne bile geçebiliyor.

Giyim firmaları da bu ihtiyacın farkında... Bu nedenle her gün bir yenisi hizmete başlayan alışveriş siteleri, müşterilerine bir “tıklama” mesafesinde oluşları, kolay kullanılışları ve zengin ürün seçeneklerine sahip oluşlarıyla onların yardımlarına koşuyorlar. Her zaman uzun uzun bir alışveriş mağazasını gezemeyen ve belki yaşadığı bölgede böyle bir yer de bulunmayan insanlara, kolaylıkla içlerine girip gezebilecekleri sanal devasa mağazalar oluşturuyorlar. Bunların içerisinde gezmek ise, bilgisayarlarımızın mause’nı bileğimizle oynatmak ve parmağımızla tıklamak kadar kolay...

EKSL (14)-300x450

İşte alışverişi kolaylaştıran bu sitelere bir yenisi daha eklendi: www.tessettur.com

tessettur.com, zengin çeşitleri, ödeme kolaylıkları ve istediğiniz ürünü kargoyla kapınıza kadar ulaştırabilme imkanlarıyla size büyük kolaylıklar sağlıyor. Hem ürünleri üzerinde gerçekleştirdiği kampanyalarla alışverişi kârlı bir hale de dönüştürüyor.

Ayrıca; aradığı ürünleri her yerde bulmakta zorlanan tesettürlü hanımlar da bu site sayesinde birçok markanın kaliteli ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. İstedikleri renkte, modelde, kalitede ürünleri beğenerek, yalnızca bir tıkla kapılarına kadar getirebiliyorlar.

tessettur.com, bu gibi imkanlarıyla her zaman uzun uzun mağazaları gezme fırsatı bulamayan, ancak yine de giyim sektöründeki yenilikleri takip etmek isteyen hanımlar için bir cankurtaran gibi... Ve başarısıyla da ilerleyen günlerde adından çok söz ettirecek bir site... Haydi, herkes tessettur.com’a...

pierre-cardin-altın-bayan-canta-39556-on-300x450

 


Bunlar da ilginizi Çekebilir

0 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz