Duyuru


logo sonDeğerli ÇocukAile Sakinleri,


Herkes iyidir inşallah.


Eski ekip epeydir sessiz.


Herkes burada mı?


Sitede küçük küçük değişiklikler yaptırdım.


Kısaca şöyle


Benden başka düzenli yazan olmadığı için Yazarlar bölümünü kendime tahsis ettim :)) Artık en son yazdığım üç yazı birlikte yan yana görünüyor.


Arada sitede düzenli yazmak isteyenler çıkıyor fakat bizim kafaya uymadığı için kabul etmiyorum.


Geçmiş yıllarda bir süre de olsa düzenli yazan yazarlarımızı Konuk Yazarlar sayfasına aldık.


Bir kaç kez yazmış olanları ve basından yazılarını aldığımız yazarları önceki açılan ya da yeni açılan kategorilerin içine dağıttık.


Kendi twitter sayfamı ana sayfaya ekledik. Oradan twitleri takip edebilirsiniz.


Bazı bölümlerin adı değişti, bir kaç yeni bölüm açtık.


Derdime Bir Derman bölümü açtık. Daha önce yorumlarda okuyuculardan gelen sorulara sitenin ağabeyleri ablaları kardeşleri cevap vermişti onların bir kısmını ekledik gözümüzden kaçanları da ekleyeceğiz inşallah.Yeni sorular geldiğinde de cevaplayan olursa iyi olur. Bana çok soru geliyor çoğuna cevap verecek zamanım olmuyor soranlar kabul ederse o soruları buraya yönlendirmeyi düşünüyorum.


Anlat Rahatla bölümünün adı Duyun Sesimi oldu. O bölümü özellikle kanuni mağduriyet yaşayan sesini duyurmak isteyen okurlarımız için ayırdık. Konu ile ilgili olmayan yazıları başka bölümlere dağıtacağız.


Cinsiyet Aile Tehlikede Basından Seçtiklerimiz Güzel Dinim bölümleri eklendi. Özellikle aile ile ilgili yazıların önceki yazılanları ve yenileri burada paylaşacağız.


Bizim yaptığımız düzenlemelerde biraz iş kaldı. Birbiri ile ilgili yazıları ilgili bölümlere dağıtmak gibi.


Yazı eklendikçe mail gitme sistemi bozulmuştu o yapıldı. Sayfanın altında "Haber Bülteni"ne kayıt olursanız e-posta adresinize bir gün içinde eklenen tüm yazılar tek mail ile gelecek.


Siteyi biraz canlandıralım. Burada olanlar ses versin :))


Sema Maraşlı

Bunlar da ilginizi Çekebilir

74 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz