Hediye Kitap Kazananlar

155-616-thickboxBAYRAM HEDİYESİ Sema Maraşlı Kitapları Kazananlar

1)MAHMUT OĞUZ


2)BÜŞRANUR ARSLAN


3)EMİNE BAŞ


4)NURSEL ORHAN


5)ÖMER ÇETİN


6)ÇİÇEK GÜL


7)NİHAL ÖZDEMİR


8)KOKSAL KOKEN


9)HÜMEYRA08


10)SIDIKA TURE


11)NURGÜL ŞANLI


12)SEVDENUR DİLMAÇ


13)M.SAİD ÇIRAK


14)NURSENA TOKMAK


15)ESRA BEKÇİ


16)MÜCAHİDE DOĞAN


17)EMEL IŞIK


18)RABİA ÇELİKTÜRK


19)TUNCAY ÇAMYARAN


20)ŞÜKRAN KOÇAK İNEL


21) PINAR YİĞİT


22)YUNUS RESUL ERDEN


23)MELEK ERGİN


24)ESRA GÜNER


25)SADRİYE CENGİZ BAYYİĞİT


26)NİL GÜL


27)AMİNE YAHŞİ


28)MERVE ÇELİKKAYA


29)RUFEYDA YALNIZ


30)HÜSEYİN BULUT


Not: Katılımınız için teşekkür ederiz.


Adres göndermeyenler adreslerini ve kimin adına imzalatmak istediklerini yazmayanlar cocukailenet@gmail.com mesaj göndersinler. Kitaplarınız bayram sonrası postaya verilecek sizlere de bilgi mesajı gelecektir. Hayırlı olsun. İyi Okumalar....


Kitap gönderimi ile ilgili bilgilendirme:


Kitaplarınız gönderildi. Gönderim biraz geç kaldı kusura bakmayın fakat bizim elimizde olan sebeplerden olmadı. Adresler eksikti, bizde kitapları tek tek postaya vermeye uğraşamayacağımız için adreslerin tamamlanmasını bekledik. Katılanların bir kısmı demek ki siteyi düzenli takip etmiyorlarmış ki kazandıklarını mesajla biz bildirdik. Aslında başta öyle duyursaydık siteden kazandığını takip edip adres göndermeyenler hediye hakkını kaybedecekler diye iyi olurmuş. Sonuçta biz site takipçilerimiz için düşünmüştük bu hediyeleri.


Fakat başta öyle bir duyuru yapmadığımız için bu kez tek tek mesaj atıp adres istedik. Maillere cevap vermeyen 3 kişi hediye hakkını kaybetti. Köksal bey, Tuncay bey ve Amine hanım. Bu üç kişi dışında herkesin kitabı gitti.


Postanenin kargo götürmediği yerde oldukları için Emel Işık, Şükran Koçak İnel, Mustafa Çırak, Sena Tokmak, Nurgül Şanlı' nın kitapları bugün (7 Ağustos ) MNG kargoya verildi. Diğerlerinin kitapları dün (6 Ağustos) postane ile gönderildi. Kitaplarınız bir kaç gün içinde elinize ulaşır. Evde değilseniz, ulaşmazsa, postaneden ya da kargodan gidip alabilirsiniz. Kitaplar tekrar bize dönerse ya da kaybolursa yeniden gönderemeyiz. Pazartesiye kadar ulaşmayanlar mesaj gönderirlerse takip numarası verebiliriz.


Başta buradan yazmıştık hem adres hem kitap adı belirtin diye adres gönderip kitap adı göndermeyenlere biz seçtiğimiz kitabı gönderdik. Herkese iyi okumalar...


Not: Kitabını alanlar mail ya da yorumla bildirilerse iyi olur.Bunlar da ilginizi Çekebilir

4 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz