İmza Gününe Davet

07 Kasım 2016Haberler4 Yorum »

Sema Maraşlı ve Tuğba Akbey İnan 13 Kasım Pazar günü İstanbul Tüyap Kitap Fuarında saat 13.30’da Profil Yayınları standında kitaplarını imzalayacaktır. Tüm cocukaile.net okurlarını bekleriz.

cocuklar
sema-hanim

Okunma Sayısı : 2.809

Yorum yapın

“İmza Gününe Davet” için 4 Yorum

  1. Feyza dedi ki:

    Insaallah nasip olur bir gun Tugba ablacim. Sizin yazilarinizi da cok begenerek okuyorum. Ideal bir annesiniz, ne mutlu evlatlariniza. Allah bagislasin sizi onlara, onlari size..

  2. Feyza dedi ki:

    Sema abla, imkanim olsa gelsem sitenizden ben Feyza desem acaba tanir misiniz 🙂 Gercekten merak ediyorum boyle birsey olsa sitedeki bazi isimleri tanir misiniz, sizin cevreniz kalabaliktir o yuzden sordum. Basarilarinizin devamini dilerim, insaallah bir gun tanismak da nasip olur.

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Çocuklar ana- balarının kötü örnekleriyle bozulmaya devam ettikçe yeni bir dünya kurulamaz.” (A. Carrel)

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku