Kitap Kazananların Dikkatine...

Mevlüd kandili sebebi ile yaptığımız hediye kitap çekilişinde kitap kazanan okurlarımızın isim ve adreslerinde eksiklikler var. Bu yüzden kitapları henüz gönderemedik. Adresler yorum bölümüne geldiği için isim soyisim yazmayı unutanlar olmuş. Müstear isimle ya da sadece isimle kargoya kitapları veremeyiz. Kargo telefon numarası da istiyor.

Sema Maraşlı 'nın kitaplarında çocuğun yaşına göre ve imzalı gönderme imkanımız var. 13 yaşındaki çocuğa masal göndermeyelim. Ya da 5 yaşındaki çocuğa ergenlik kitabı gitmesin. Bu yüzden bazı bilgilere ihtiyacımız var. Kitabı bir yakınınız için istediyseniz onun adresine de gönderebiliriz. Göndermeniz gereken bilgiler:

Yorum yaptığınız ve kazandığınızı açıkladığımız isminizi öncelikle yazın.

Kitabı teslim alacak kişinin adı soyadı, adresi ve telefon numarası. (Yorum yapan kişi kendi ismine ve adresine istemek zorunda değil.)

Kitabı hediye edeceğiniz çocuğun yaşı ve ismi ya da kardeşlerin isimleri. (Sema Maraşlı kitapları imzası için) Ya da henüz çocuğunuz yoksa kendi adınız.

Bu bilgileri yarın 28 ocak öğlen 13:00 a kadar göndermeniz gerekiyor. Kitaplarınızı aynı gün kargoya vereceğiz. İki gün içinde elinize ulaşması gerekir. Kitaplarınız ulaşmadığında haberdar ederseniz kargodan takip edebiliriz.

Bilgileri semamarasli@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyoruz. Bilgilerin alındığına dair geri dönüş maili gelmezse e-posta adresini kontrol edip yeniden gönderiniz.

 


Bunlar da ilginizi Çekebilir

7 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz