Kitap Kazananların Dikkatine…

27 Ocak 2013Haberler7 Yorum »

Mevlüd kandili sebebi ile yaptığımız hediye kitap çekilişinde kitap kazanan okurlarımızın isim ve adreslerinde eksiklikler var. Bu yüzden kitapları henüz gönderemedik. Adresler yorum bölümüne geldiği için isim soyisim yazmayı unutanlar olmuş. Müstear isimle ya da sadece isimle kargoya kitapları veremeyiz. Kargo telefon numarası da istiyor.

Sema Maraşlı ‘nın kitaplarında çocuğun yaşına göre ve imzalı gönderme imkanımız var. 13 yaşındaki çocuğa masal göndermeyelim. Ya da 5 yaşındaki çocuğa ergenlik kitabı gitmesin. Bu yüzden bazı bilgilere ihtiyacımız var. Kitabı bir yakınınız için istediyseniz onun adresine de gönderebiliriz. Göndermeniz gereken bilgiler:

Yorum yaptığınız ve kazandığınızı açıkladığımız isminizi öncelikle yazın.

Kitabı  teslim alacak kişinin adı soyadı, adresi ve telefon numarası. (Yorum yapan kişi kendi ismine ve adresine istemek zorunda değil.)

Kitabı hediye edeceğiniz çocuğun yaşı ve ismi ya da kardeşlerin isimleri. (Sema Maraşlı kitapları imzası için) Ya da henüz çocuğunuz yoksa kendi adınız.

Bu bilgileri yarın 28 ocak öğlen 13:00 a kadar göndermeniz gerekiyor. Kitaplarınızı aynı gün kargoya vereceğiz. İki gün içinde elinize ulaşması gerekir. Kitaplarınız ulaşmadığında haberdar ederseniz kargodan takip edebiliriz.

Bilgileri    semamarasli@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyoruz. Bilgilerin alındığına dair geri dönüş maili gelmezse e-posta adresini kontrol edip yeniden gönderiniz.

 

Okunma Sayısı : 3.094

Yorum yapın

“Kitap Kazananların Dikkatine…” için 7 Yorum

 1. kevser dedi ki:

  kitabım hemencecik geldi adresime,paketimi çocuklar gibi sevinerek açtım 🙂
  imzalı olduğunu da sonradan farkettim…Allah razı olsun

 2. TOPRAK dedi ki:

  Merhabalar kızımın sabırsızlıkla beklediği kitap geldi. Çok beğenmiş çok mutlu olmuş. SİZLERE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR.

 3. AHSEN dedi ki:

  benimde kitabım ulaştı çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun.

 4. Kaniye dedi ki:

  Kitabım bugün elime ulaştı, herhangi bir kargo zannettim önemsemedim, hayat yayınlarından geldiğini fark edince hemen açtım, çok mutlu oldum 🙂 kitap hediye almak çok güze birşeymiş. Allah razı olsun çok çok teşekkür ediyorum. Her işinizi Rabbim hayırlara vesile kılsın, selam ve dua ile.

 5. Rüveyda dedi ki:

  Ben de aldım kitabımı ve çok beğendim. Kardeşime hediye etme konusunu bir daha düşeneyim ben:) Bir kez daha teşekkürler.

 6. meftun dedi ki:

  Hediye kitabım geldi, çok teşekkürler.
  İmzasıyla da ayrıca mutlu oldum. : ))

 7. hakaik dedi ki:

  Kitabım geldi, teşekkür ederim.

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

" Yumuşak muamele kimde bulunursa onu güzelleştirir. Yumuşaklık kimden söküp alınırsa onu çirkinleştirir. (Hadis-i Şerif) "

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku