Ben Yavruma Doyamadım

13 Haziran 2020Duyun Sesimi8 Yorum »

Ben Ömer. 2018 den beri uzman çavus olarak görev yapıyorum. Girmediğim in, gitmediğim dağ kalmadı. Elli kez ölümden döndüm. Dört kere Suriye’ye girdim. Hep vatan için namus için savaştım.

Arkadaşlarımı, komutanlarımı kaybettim. Patlamalarda organlarını topladım.

Ben bu olayları yasarken eşim sevgili yapmış, beni aldatıyormuş. Şüphelerim dolayısıyla telefon konuşmalarını falan buldum.Artık her şey kesindi. Cephede vatan için, namus için mücadele eden bir babayı aldattığını artık biliyordum.

Eşim evi terk etti. Bir de boşanma davası açtı “tedbir nafakası” adı altında nafaka bağlattırdı, şimdi sevgilisiyle benim verdiğim nafaka ile keyif çatıyor.

Eşimin çocuğumu alıp gitmesinin üzerinden tam 8 ay geçti. 2 yaşına değdi kızım. Ben 8 aydır kızımdan haber alamıyorum. Sesini duyamıyorum. Kokusunu içime çekemiyorum.Gözüne bakamıyorum. Saçlarını tarayamıyorum.

Komşularla haber gönderdim. “Bir fotoğrafını bari atın” diye mesajlar attım, “Kızımı bir kez göreyim” diye hiçbir şekilde haber alamadım, geri dönüş sağlanmadı. Mahkeme ayda 2 gün görüş günü vermiş. Geçenlerde 2 gün bir boşluk buldum komşularla bir haber gönderdim fakat göstermediler.

Aldatıldığıma mı yanayım, kızımı göremediğime mi yanayım. Annemlerle onların evi 300 metre mesafede. Kızımla yoldan geçerken yüzünü kapatıyorlarmış, annemler görmesinler diye. Annemi ve babamı bu durum psikolojik olarak çok yıpratıyor.

Ve ben daha çocuğuma doyamamışken simdi kuzey ırak sınırında yeni bir harekâta katılıyorum. Eğer şehit olursam bana bunu layık gören sisteme, sistemin savunucularına ve boşanma aşamasında olduğum eşime şu notu ulaştırın:

“Ben vatanım için, yuvam ve ailem için çırpınırken, sırtımdan bıçakladınız. Beni hiç bir çatışma, düşman tuzakları öldürmedi. Bu da öldürmez ama beni doyamadığım kızımla, egemen güçlerin de desteğini alarak terbiye etmeye çalışıyorsunuz ya dünyadaki en ağır darbeyi şimdi vurdunuz. Bunu yapan eski eş, senin ve avukatın olacak “adalet avcılarının” (!) kanun koyucuların, iki dünyada elim yakanızda olacak.”

Rabbim elbet bir gün zalim ve mazlumu yüzleştirecek ve hakem olacaktır. Düşman tuzakları, şarapnel parçaları, can dostlarımın parçalanan bedenleri arasında kazandığım rızkımı, emeğimi benden NAFAKA diye aldığın bu alın terimi de sevgilinle iyi yiyin. O parayı ben burada canımı ortaya koyarak kazanıyorum. Allah boğazınızdan geçirmeyi nasip etmesin.

Canı pahasına ülkenin evlatlarını, çocuklarını koruyan bir asker, artık evladını dahi koruyamayacak bir konuma itildi. Benim yavrum babasını örnek alamadı, benim yavrum babasına doyamadı.Ben yavruma doyamadım.

 

Okunma Sayısı : 16.153

Yorum yapın

“Ben Yavruma Doyamadım” için 8 Yorum

 1. Aadem dedi ki:

  Sonrada çıkar vatan namustur diye efelenirler.
  Eyyy Türk erkeğinin şerefini ayaklar altına alan, kocasını aldatanlari bile çıkardıklari kanunlarla baştacı yapanlar, düşmanlar vatanımıza saldırdıkları zaman vatan namustur diye kimi savaşa çağıracaksiniz.sizler şerefini ayaklar altına serdiğiniz erkeği, yıktığınız erkeği, namussuzlarin elinde oyuncak yaptığınız erkeği namus için şeref için nasıl düşmanların karşısına çıkartacaksiniz.namussuzlar ve şerefsizler zaten ne vatanı düşünür, ne ailesini düşünür, ne şerefini düşünür, ne namusunu düşünür.Yaziklar olsun pkk nin bile yıkamadigi Türk erkeğini yıkanlara, yazıklar olsun pkk nin ve düşmanın bile şerefini lekeleyemedigi Türk erkeğinin şerefini ayaklar altına serdirenlere, yazıklar olsun Türk erkeğini kurşundan daha ağır şekilde şerefine vurduranlara yazıklar olsun yazıklar olsun.Ama Allah’ın adaleti her türlü kanunun üzerindedir.İntikam alıcı O’dur.

 2. ALPTEKİN dedi ki:

  Bu kanunların uygulandığı bir ülkede ve toplumda yaşamak kadar utanç verici bir durum olamaz. Bunu uygulayan sözüm ona hukukçularda ADAM’lık aramıyorum da; bu kanunu, bu kadar saçmalıklara rağmen yürürlükte tutan gavatlar gavati sözüm ona adamcıklarin ERKEK ERKEK ahkam kesmesine ifrit oluyorum.

 3. Driinnn dedi ki:

  Artık insanlarda namus kavramı kalmamış..yazık..

 4. Veli dedi ki:

  Eski insanlar eşlerini 4 sene 5 sene beklemişler.
  Günümüzde bu çok zor geliyor demekki. yada sevginin bittiğinden.
  Askeriye de operasyon üstüne operasyona katılan personel olmamalı. Bunlar nöbetleşe yapılmalı. 5 ay – 10 ay çok fazla. yazık olmuş böyle vakalar fazladır zannımca.
  Zaten uzman çavuş demek bir nevi bu işi meslek edinmiş paralı asker demektir. Bu işin vatan savunması ayrı bir mevzu bahis konusu. Nice yeni evli uzmanlar evlenmeye hazırlanan uzmanlar silah altında hayatlarını kaybettiler. zor…

 5. Resul dedi ki:

  Değerli Sema Hanımefendi yukarıdaki okuduğum uzman kardeşimiz sadece birtanesi emin olunki bunları yapan kadınlar hep birbirinden örnek alarak devletin kanunlarına da sığınarak milyonlarca yuvalar yıkıldı yıkılıyor.Musluman bir ulkedeyiz acilislarda Ya Allah Ya bismillah diyoruz Kur’an’ı dilimizden düşünüyoruz ama aile yapısına gelince Avrupa’yı örnek alıyoruz yani müslüman bir ülkeye yahudi aile yapısını dayatiyorlar kanunlarla da yuvaları yıkıyorlar.Allaha havale ediyorum sebep olanları yuva yikanlari bu kanunları koyanlari bu kanunları kötüye kullananları Allah’ım sen yeşertme. Allah’ım Kur’an’ı ve kanunlarını ülkemiz ve Müslümanlık üzerinde hakim kıl Yarabbi. Sema Hanım dualarımız sizinle Allah Güç ve Kudretiyle sizin ve sizingibilerinin yanında olsun.Selam ve Dua ile.

  • Ömer dedi ki:

   Maalesef ülkemizde böyle büyük bir virüs varken korona vb virüsler yanında hiç hükmünde. Ahlaksızlık virüsüne birde İstanbul sözleşmesi virüsü eklediler. Günden güne de virüs yayılıyor.
   Allah bu kardeşimize yardım etsin.
   Ancak aklımıza da gelmiyor değil.
   Sevgili edinen kadın belki çocuğu da sevgilisinden edindi.
   Bu tür vakalarda genelde çocuk varsa DNA testi şart.

  • Ibrahim dedi ki:

   Evet çok uzucu Allah’ın bir olan dinina Tevhide dönün Ey insanlar kurtuluşa eresiniz dünyada ve ahirette

 6. Fadime dedi ki:

  Cok uzucu…

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

"Sizin en hayırlınız, ailesine iyi davrananızdır. Çünkü ben ailesine en iyi davrananınızım . (Hadis-i Şerif) "

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku