Çocuklarımızın Sevgiye İhtiyacı Var

çocuklar sevgi kalp

Bir Ana Yüreği Diyor ki...

Örnek aldığımız Batı'nın en fazla sosyal refaha sahip ülkelerinin başında gelen İskandinav ülkelerinde anne-baba ve 3 çocuklu bir ailede, en az bir kişi, en az bir kez intihara teşebbüs etmiş oluyor.

Beş kişilik bir ailede bir kişi alkolik ya da uyuşturucu kullanıyor.

Beş kişilik bir ailede bir kişi homoseksüel, lezbiyen, biseksüel, ya da ensest ilişki içinde.

Beş kişiden bir kişi psikolojik destek almadan kendini yönetemiyor.

Beş kişiden bir kişi, anneden kaynaklanan beslenme ve davranış sorunları ya da doğum sonrası süreçte yaşadıkları sebebi ile psikolojik ya da fiziki şiddet ya da baskıya maruz kalmış ve bedeni ya da ruhi sorunlar yaşıyor..

Artık evlenmiyorlar, sadece birlikte yaşıyorlar. Hiçbir şeye inanmıyorlar. Ateist de değiller, Agnostik... Hedonist...

Çocuk yapmıyorlar ya da çocukları ile birlikte de yaşamıyorlar. Evlenenler evliliklerini sürdüremiyor ya da devam eden evliliklerde mutluluk katsayısı çok düşük..

BATI TOPLUMU intihar eden bir toplum! Kendi cehennemlerine odun taşıyorlar.. Yazık!
Bizim medeniyetimizde birey de, toplum da hak ettiği yerde durur ve arada AİLE vardır.

Aile, birey ve toplumun buluşma noktasıdır. Kozmik bir derinliğe sahiptir.. Biz, ailede birey olur, ailede toplumsallaşırız.

Zaman kötüye gidiyor. Artık insanoğlu dönemi kapatılıyor. Şeytani akıl boş durmadan bunun için çabalıyor.

Yapay zekalı robotlar geliyor. Bunlarla evlilikler olacak. Nesil çoğalması olmayacak. Tek cins insan, tek din, tek dil olacak. Siber savaş var, biyolojik savaş var, devletler üzerinden savaş var.

SOSYAL MEDYANIN YAPAY ZEKASINI FİTNECİ OLARAK KULLANIYORLAR. Bundan önce savaşlar silahla idi. 21.yüzyılda bu değişti. Şimdi siber savaş var. En tehlikeli savaş şekli. Bakın açıklama yapıldı. Önümüzdeki 10 yıl içinde bir virüs ortaya çıkacak ve 6 ay içerisinde 10 milyon kişiyi öldürebilecek. Kimyasal terör var. Dünyada tabii Türkiye’de de topraklar verimsizleştirildi kimyasallarla. Artık temiz ürün yok.

En önemli savaş ZİHİN KONTROL SAVAŞI! Sosyal medya üzerinden tüm dünya çocukları üzerine bir kontrol uygulanıyor. Türk insanının nesline, gençliğin beynine operasyon çekilirse sosyal medyadan, filmlerden, oyunlardan ne çıkar 20 yıl sonra ortaya.

Aynı şeye inanan tek tip insan. Neslimizi kaybettiğimizde ortada hiç birşey kalmayacak. Yapay zekalar çocuklarımızı bizden daha iyi tanıyor. Çocuklarımızın üzerinde istediği şekilde yönlendirme yapacaklar.

Artık onlar bizim çocuklarımız olmaz. Şeytanın yeryüzündeki askerleri olur. Elleri telefonda komut bekleyen, duyarsız zombi olurlar. Sevgi, merhamet, şefkat, yardım, ağlama, üzülme, pişmanlık tüm duygular belleklerinden siliniyor.

Bizim kadınlarımızla bizi dağıttılar. Aileyi parçaladılar. Son darbe çocuklarımızla, onları da parçalarla yok edecekler. Bizim çocuklarımızla bizi vuruyorlar. En önemli şey neslimize sahip çıkmaktır.

Allah’u Teala’nın Rahman ve Rahim ismi aşkına çocuklarımıza rahmetle yaklaşalım. Sevgi onların kalbine giden tek yol. O yolun meşalesi hayatı onunla yaşamak. Çocuklarımızı kenara atmayalım. Teknolojiden koparttığınız beş dakika bile kardır. Onların kalbine, beynine format atmanın tek yolu anne-baba varlığını hissettirmek.

 

Yeni Zelanda’da cuma namazı saatlerinde 2 camiye silahlı saldırı düzenlendi. İki şeytani aklın savaşı, bu arada Müslümanlar yok edilmeye çalışılıyor. Müslümanlar acımasızca katledildi. Şehit olanlar var, gazi olanlar var. Ama biz çocuklarımızı zihinsel kaybettiğimizde şehit olamayacaklar. Günahkar olarak ölecekler.

Allah yardımcımız olsun. Allah hepimize ehl-i sünnet şuuru versin. (amin)


Bunlar da ilginizi Çekebilir

12 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz