ElhamdulillahZaman su gibi akmış ve biz yolun başından beri yanımızda olan sizlerle ve her gün ailemize katılan yeni okuyucularımızla bir yılı tamamlamışız.

Allah rızası için çıktık yola. Biliyoruz ki bizi burada ortak paydada buluşturan sebep güzel: Allah(c.c)'ın kitabı Kur'an-ı Kerim ve Rasulünün sünneti ışığında olma gayretimiz, bizi bir arada tutuyor. Misafir olduğumuz şu geçici dünyada ebedi hayata güzel yatırımlar yapmak için karınca misali uğraşıyoruz.

Reyting kaygıları için ne bir yazı ekledik ne bir yorum onayladık. Bu arada küstürdüğümüz yorumcularımız oldu. Burada kimsenin işine yaramayacak, kalp kıracak, gereksiz tartışmalar çıkaracak yorumları onaylamadık.

Sizler için haberler, yazılar araştırırken bizlerde yeni şeyler ekliyoruz bilgi dağarcığımıza. Ve bilgileri olabildiğince süzüp sizlerin işine yarayacağına inandıklarımızı siteye ekliyoruz.

Siteyi açtığımızdan beri ara ara reklamlar geldi. Henüz sahte bal raporları çıkmadan bal reklamı gelmişti, sahte olma ihtimali ile almadık. Yazın tanınmış bir dondurma firması reklam vermek istedi, İslam düşmanı olduğu için kabul etmedik.

Bitkilerle tedavi reklamları geldi firmayı tanımıyoruz, diye almadık. Saçma sapan ürünler, edep dışı reklamlar var diye, otomatik gelen google reklamları almayı istemedik.

Bunun gibi sebeplerle reklamları eledik. Reklam almak isteriz elbette, devamlı yazan yazarlarımıza emeklerinin karşılığı olmasa da teşekkür babından küçük katkılarda bulunmak isteriz.

Fakat reklam beğenemediğimiz için reklamlara daha yeni yeni başlıyoruz. Aynı titizliğimizi inşallah bozmadan devam etmek istiyoruz. Maneviyatımıza ya da insan sağlığına zararı olabileceğini düşündüğümüz hiç bir reklamı almama niyeti ile devam ediyoruz.

Kuluz, aciziz hepimiz, istemesek de hatalarımız olacak. O zaman inanıyoruz ki sizler yine yanımızda olacak bizleri uyaracaksınız. Çünkü biz bir aileyiz. Hem de her gün artarak kocaman bir aile olduk. Site panelinden görünen duruma göre Almanya, ABD, Fransa, İtalya, Avustralya, Azerbaycan, Sudi Arabistan, Rusya, Japonya, Senegal... 24 ülkeden yüksek sayıda okuyucularımız var, diğer ülkelerden ara ara ziyaretçilerimiz var. Yorumlara katılmasalar da sessiz takipteler. Gurbetteki okuyucularımıza memleketten yürek dolusu sevgi ve selamlar.

Pek çok haber sitesi tarafından takip ediliyoruz. Her meslekten, her cemaatten, her partiden takipçilerimiz var. Herkese eşit mesafede durmaya gayret ediyoruz.

Sitemiz çok okunmaya başladıktan sonra server yeterli gelmeyince Medya Portakal'dan Kevser yetişti imdadımıza. O günden beri sitemizde açılmama, kilitlenme durumu olmadı. Medya portakal'a teşekkür ederiz.

Şu ana kadar hiç bir maddi karşılık beklemeden sitemizde yazan bütün yazar arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederiz. Rabim razı olsun onlardan.

Yakında yeni yazarlarımız da olacak inşallah.

Tuğba ile iyi bir ikili olduk, Rabbim devamlı etsin kardeşliğimizi.

Rabbimizin rızasından daha önemli hiç bir şey yok. Dostluğumuz, hizmetimiz, sevgimiz... Bütün işlerimiz övgüye gücümüz yetmeyecek kadar yüce olan Rabbimizin rızasına uygun olsun inşallah. Daha nice yılları hep birlikte kutlamak duası ile... Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

Not: 1.Yıl yazısı altına yorum yapan on kişiye benim kitaplardan beş set çocuk, beş set evlilik olmak üzere on set hediye edeceğiz.

Ayrıca sürekli yorum yapan okuyucularımıza teşekkür babından bugüne kadar en çok yorum yazan ve yazmaya devam eden beş kişiyi site panelinden tespit edip çekilişte isimleri çıkmamışsa onlara ayrıca beş set kitaplarımdan imzalayıp göndereceğim.

Not2: Yarın 13 Ekim Cumartesi günü Müsiad Fuarında imza günüm var. Diğer kitaplarımla birlikte yeni kitabım Gelin-Kayınvalide İlişkilerini TATLIYA BAĞLAYALIM' ın da ilk imza günü olacak inşallah.

Yer:İstanbul Fuar Merkezi. Hayat Yayınları Standı

6.Salon L22 Saat: 13:00- 16:00 arası Gelmek isteyenlere duyurulur.

semamarasli@gmail.com


Bunlar da ilginizi Çekebilir

75 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz