Günümüzün Modası Cinsel İstismar İftirası

hapishane

Bir Adem diyor ki...

Benim babam 65 yaşında 16 yıldan beri İzmir'de servis şöförü. Bugüne kadar şerefiyle namusuyla yaptı işini.

Babam emekli olduktan sonra 16 senedir lise, orta okul, ilkokul, okul servislerinde çalıştı, bunun yanında iki büyük firmanın gece vardiyasında bayanların servis şöförlüğünü yapıyordu. Bugüne kadar hakkında bir şikayet bir rahatsızlık olmadı.

Altı ay önce 14 yaşlarında iki kız öğrenci okul çıkışı gelmeyince diğer öğrenciler, disiplin cezası aldıkları için onların gelmeyeceklerini söylemeleri üzerine babam da onları beklemiyor. Bu iki kız bir de arkadaşları üç kız bir olup babama cinsel istismar iftirası attılar. Yemin ederim, ifadeleri bir okuyun, hepsi yalan, hepsi iftira, bu kadar çelişkili yalan ifadeyi hiç bir yerde göremezsiniz.

Olayın olduğu meslek lisesinin servisini babam iki sene önce yine çekmişti. Tekrar olay olmadan dört gün önce başlamıştı. İki kız geç kaldığı için babam onları beklememiş. Kızın birinin annesi arayıp babama küfrediyor ve git kızımı al yoksa başını yakarım, diye tehdit ediyor. Babam da dönüp almıyor.

Kızlar öyle şeyler söylediler ki 4 gün çalıştı zaten bu serviste, 4 günde bu kadar olayı nasıl yapsın, mantık dışı.

Üç kızdan biri bizden 4 ay önce başka bir kişiyi daha aynı suçtan yani cinsel istismardan içeriye attırmış. Kızların iddiasına göre babam servisteki 16 öğrenciye çaktırmadan yapmış bütün tacizleri.

Diyoruz ki servisteki diğer çocukları çağırın onlar dinlensin, reddediliyor "Aynı servisin içinde bütün çocuklar olayı göremezmiş" bunu söyleyen de Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı.

Hakim de dinlenmesinler diye talebimizi reddediyor. Sonra diyoruz ki çocuklardan birisi "kafamı ısırdı servis şöförü" diyor "darp raporu nerde?" diyoruz, onun cevabı da yok, çünkü öyle bişey yok.

Okulun kamera kayıtlarını istiyoruz hakim reddediyor.

O sabah babamı arayıp küfredip başını yakarım diye tehdit eden kızın annesi için hts kaydı istedik 3 mahkeme sonra hts kaydı geldi ama "o kişi tespit edilip dinlensin" diyen hakim hts kaydı bizim dediğimiz gibi çıkınca delili reddetti.

Ben size soruyorum bu adam 64 yaşında ömrünün sonlarını yaşıyor cezaevinde. Bu kadar delil kabul edilmezken biz babamın masum olduğunu nasıl ispat edeceğiz?

Hakimler savcılar sanki ceza vermek için yarışıyor. Dosyaya baksalar yalanlar alenen açık ortada iftira olduğu alenen açık ortada, şimdi biz suçsuzluğumuzu anlatamıyoruz, kime derdimizi anlatacağız. Bu ülkede "adalet" denen o şeyden malesef kalmamış...

Kızların hiç bir ifadesi birbirini tutmuyor, çeliski dolu. Yani kanıtsız, raporsuz, delilsiz, ispatsız, her şeyimizi reddeden bir hakim, sadece kanatten babama 25 yıl ceza verdi.

Hakim diyor ki "bizim kanattimizce sen bu işi yapmışsın, sana 25 yıl veriyorum ama umudunu kaybetme bu işin istinafi yargıtayı var, bu dosyayı istinafta bozdurup yine bana geleceksin."

Nasıl bir hakim böyle konuşur demeyin sakın, aynen böyle konuştu. Hakimler savcılar medya korkusundan insanlara sadece kanaat getirerek ömürlük cezalar veriyorlar.

İnsanlar artık o kadar kötüleşti ki canı sıkılan "o beni elledi, bu bana dokundu, bu bana çok güzelsin dedi..." deyip ömürlük cezalar aldırıyorlar...

Kesinlikle cinsel istismar yapıp raporu kanıtı delili olanları gerçekten ispatlasınlar biz idama bile evet deriz ama içerde yatanlarınn emin olun %90 ı suçsuz yere iftirayla içerde yatıyor.

Özellikle imam, öğretmen, servis şöförü, okul müdürü, müdür yardımcısı çok fazla. Öğretmene kızar iftira, imama kızar iftira, şöföre kızar iftira... Allah aşkına böyle kanun böyle adalet böyle vicdan mı olur..

Yetkililerin elini vicdanına koyup özellikle hakim ve savcıların ak koyun kara koyunu ayırt etmeleri delilsiz ispatsiz raporsuz insanları içeri atmamaları lazım. Her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Aileyi korumakla yükümlü olan Aile Bakanlığı avukatları aileyi daha fazla perişan ediyor, sözde mağdurları korurken sanığın ailesi ve aile şerefini beş paralık ediliyor....

İlk oturumun kapalı olmasını isteyen Aile Bakanlığı avukatı hanımefendi ailesinin bile kapalı oturum olduğu için alınmadığı bir davanın haberlerini gazetecilere satmış. Bunun için davacı oldum kendisinden ve şuanda kendisine soruşturma açıldı.

Bizi korumakla yükümlü olan Aile Bakanlığı bizi rezil etmeye çalışıyor ve her elinden geleni yapıyor. Bu nasıl adalet! Bu nasıl hukuk!

İnsanların canına yetti artık bu iftiralar, hayatımız boyunca hiç yüzümüz kızarmadı yine kızarmıyor dimdik duruyoruz çünkü hem bizim hem babamızın Allah katında vicdanı çok rahat. Sadece çok üzülüyor babam. İlk başlarda her ziyarete gittiğimizde çocuk gibi gözlerinden yaşlar süzülüyor ağlamaktan konuşamıyordu. Torunlarının kıymetli dedesi evimizin direği babamız iftira ile ailesinden ayrı düştü.

Gazete haberlerini okursanız zaten suçsuz olduğunu anlaşılır. Çok saçma ve uydurma ifadelerle kanatten 25 yıl ceza verildi. 25 yıl babam için müebbet hapis sayılır. Suçu servis dolusu öğrencinin içinde bir kaç kıza dokundu iddiası. 25 yıl çoğu zaman katillere, hırsızlara, tecavüzcülere verilmiyor. Şimdi istinaf yolunu bekliyoruz, durum ne olur bilmiyoruz.

Hakim ve savcılara seslenmek istiyorum "Ya sizin başınıza da aynısı gelirse ya iftira ile içeri atılırsanız ne olacak? Yaktığınız can kadar yanacaksınız..."

Gerçekten babam suclu olsa idam etsinler, üstüne beni de idam etsinler...Suçu ispat edilene lafım yok ama masum insanları iftira ile yargısız infaz ediyorlar. Adalet istiyoruz.

ÇocukAile 'nin notu: İstinaf 25 yıldan cezayı 15 yıla indirmiş (17.01.2019) İçi öğrenci dolu servis aracında bir şoför nasıl onca kişinin içinde tacizde bulunabilir ve bunu kızın yakın arkadaşları dışında kimse görmez mümkün mü? İftira olduğu apaçık belli. Niye diğer öğrenciler dinlenmez. Göz göre göre masum adam 15 yıl yatacak.

Daha bunun gibi nice masum insanlar cezaevinde tecavüzcülerle birlikte aynı koğuşta kalıyor.

Türkiye kalkınacakmış!!! Bekleyin. Zindandaki bu masumların bedduası ülkeyi kalkındıracaktır emin olun!

"Mazlumun bedduasından şiddetle sakının. Çünkü onunla Allah arasında bir perde engel yoktur. " Buyuruyor Peygamber efendimiz.

Bakalım bu mazlumların ahı kimleri yakacak?


Bunlar da ilginizi Çekebilir

22 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz