Bundan Böyle Beraberiz

Merhaba Canlar!

Merhaba yürek dostları. best swiss replica rolex became a market share of one through the custom watches.
Merhaba kalp komşuları! Bu yepyeni sitede artık beraberiz. Değerli dostlar Sema ve Tuğba Hanımefendilere sonsuz teşekkür ve başarı dileklerimle başlıyorum.

Efendim… Kadın olarak, anne olarak, eş olarak birçok ortak noktamız var. Konuşacak ne çok şeyimiz var değil mi.?Birçok birlik noktası içinde kadın olmanın farklı trendindeyiz. Umarım bu gönül birliği içinde muhabbet dilini yakalayanlardan oluruz.

diamond art kits made in usa.


Hayatın toz pembe akışı içinde kendimizi gri dünyaların sisli kucağında buluverdik. Zamanın tozu toprağını yuttuk. Evlendik, çoluk çocuğa karıştık. Hayatı ve insanları gerçek yüzüyle başka başka olaylarda ve simalarda tanıdık. where to buychild sex doll?
Gençliğin masum iklimlerinden, yetişkin olmanın kaygan zemine geçerken ne çok şey yaşayıverdik. Her genç kızın kalbinde yakışıklı bir prens varken benim kalbimdeki kahraman bambaşkaydı. Benim içimde tek bir merak vardı. Ona ışıklanmak onunla gülmek isterdim. Garip değil mi?Anlatılamaz bir merak ve araştırma duygusuyla doluydum. O tuhaf merakın sebebini hala bulmuş değilim.

Efendim bendeniz bahtsız ama yürekli bir kuşak olan altmışlar çocuğuyum. Bizler postmodern zamanların hür bireyi olamadık hiçbir zaman. Gönlümüzdeki yük, sırtımızdaki sorumluluktan büyük olmuştu her zaman. Dava denen gerçeğin cansiper bekçisiydik her birimiz. Ama yeşil ama kırmızı. ..Her birimiz bir rengin kahramanıydık. Farklı kalelerin siperleriydik. Aidiyet duygusu her birimizi birer kahraman yapmıştı. Ölümüne bir sevdaya can-ı yürekten tutunanlar asla acı duymazlar. Yılmazlar… Yorulmazlar… Yıkılmazlar...

Gönül dünyama hükümferma olmuş kahramanın hayaliyle geçiyordu yıllar. Ve ben o gönül erinin- şimdikilerin deyimiyle idolümün- ardına düşmüştüm. Kimdi, nasıldı ve neredeydi…


Bunlar da ilginizi Çekebilir

1 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz