Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Adı Altında Ara Cinsiyet

IMG-20170723-WA0001Bu afişte ne görüyorsunuz?

Yazıyı okumadan afişi iyi bir inceleyin lütfen.

Bu afişi bir Devlet Lisesinde görüp çektim.

NAR Kadın Dayanışması denilen bir feminist derneğin bu lisede verdiği bir eğitimin aylardır kaldırılmamış afişi olarak öğrencilerin en çok gördüğü bir yerde kocaman duruyordu. Merdivenleri karşısına denk gelen duvarda. Her teneffüse gidip gelirken öğrencilerin gözlerinin görebileceği yerde duruyordu.

Neden kaldırılmamıştı acaba? Öğrenciler gördükçe görsel bilinçaltına işlesin diye olabilir mi?

Bu eğitimde feminist kadınlar gençlerimize ne anlatmış olabilirler?

Afişe tekrar bakarsak öğrencilere neler anlattıklarını tahmin etmek pek zor değil.

Afiş "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" denilen şeyi iyi anlatıyor aslında. Toplumsal cinsiyet eşitliği denen şey tam da bu: Ara cinsiyet üretmek.

Erkeklere kırmızı don, (kırmızı olmasının ayrı bir anlamı var) şirin biraz da aptal bir sırıtış ve parmak üstü tintini dans.

Kızlara ise mavi pantolon, haylaz oğlan duruşu ve dışarıda bir karış dil.

Yalnız o dil de normal bir dil değil, dikkatli bakılırsa.

Verilen mesaj açıkça şu: Erkliği söktük geçmiş ola.
Kızlar silahınız dilinizdir. Hem kız hem erkek olabilirsiniz.

Kızlar erkeklere, erkekler kızlara benzeyince cinsiyetler eşitlenmiş mi olacak yoksa ara cins mi üreyecek?

Feminist kadın dernekleri bu zehirli fikirlerini kim bilir daha kaç devlet lisesinde yaptılar. Bu sadece bana denk gelendi. Milli Eğitim uyuyor mu diyeceğim fakat bu yaptıkları suç değil.

Zira toplumsal cinsiyet eşitliği maalesef ki imza atılmış kabul edilmiş İstanbul Sözleşmesinden dolayı devlet politikası oldu ve buna göre yasak değil, hatta yapılması gerekiyor, destekleniyor. Acaba hükumet yetkilileri bu sözleşmelere imza atarken neye imza attıklarını biliyorlar mıydı?

İstanbul Sözleşmesine imza atanlar ve onay verenler kendi çocuklarının ya da torunlarının şu afişteki kız ve erkek gibi ara cinsiyet olmasını isterler mi? İstemezlerse neden imzalarlar böyle veballi sözleşmeleri? Bunun hesabını Allah'a ve halka nasıl verecekler!

Peki siz, yazıyı okuyan sizler, kızınızın veya oğlunuzun böyle olmasını ister misiniz?

İstemiyorsanız eğer bu cinsiyet eşitliği adı altında ara cinsiyet üreten feminist derneklerle mücadele edeceğiz hep birlikte. Zira karşı ses olmayınca pek bir şımardı bu dernekler.

Yok benim için bir problem yok diyenler şimdiden oğulları için kırmızı donlar ve dans patikleri alsınlar.

Feminist dernekler, bu çalışmaların karşılığı Avrupa Birliği destek fonları ile fazlasıyla alıyorlar.

Sorum Hükumet Yetkililerine! Feminist kadın dernekleri çalışmalarını bu hızla götürecekler ve hükumet de buna sessiz mi kalacak?

Vaktiyle sonuçları iyi hesap edilmeden, yeni nesli ara cinsiyete götürecek bir sözleşmeye imza atılmış olabilir fakat zararın neresinden dönülse kardır. Bir an önce harekete geçilip sözleşmenin iptal edileceğini ümit ediyoruz.

Batının pis oyunları bitmez. Türkiye üzerinde kaç çeşit oyun oynanıyor. En tehlikelisi de aile üzerine oynanan oyunlardır. Cinsiyeti bitirdiğinizde aile otomatik olarak biter. Aile yoksa vatan da yoktur.

Bu sinsi oyunlar bizi içten içe bitirmeden uyanmak gerek. Rabbim basiretimizi artırsın.

Sema Maraşlı www.cocukaile.net

Not: Cinsiyet eşitliği ile ilgili bilgilendirici yazılar yayınlayacağız. Bu ve konu ile ilgili yazıları paylaşarak desteklemenizi bekliyoruz.

http://www.cocukaile.net/cinsiyet-esitligi-politikalari-1/

http://www.cocukaile.net/toplumsal-cinsiyet-esitligi-politikalari-2/


Bunlar da ilginizi Çekebilir

41 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz