Yeni Döneme Doğru

430566_308685999187023_1816551280_n3-150x150Yaz dönemi siteye düzenli yazı yazamadım. Merak eden okuyucularım olmuş. Bunun için özür diliyorum. Bu yazın iki ayı şirin bir köyde geçirdik. O güzel tabiatın içinde bilgisayar başında vakit geçirme isteği duyamadım. Kışın da yoğun bir program beni beklediği için biraz dinlenmek istedim.

Satın aldığımız cihazla internet bağlantısı da çok problemliydi. Cep telefonundan internete bağlanmaya ısrarlı direndiğim için internet irtibatım neredeyse hiç olmadı. Etrafımda çok gözlemliyorum cepten internete bağlananlar internete bağımlı hale geliyor. Misafirlikte, evde, otobüste, yolda yürürken etrafından kopmuş elindeki telefona şaşı beş bakan insanları görünce "aman cepten internet de kalsın" diyorum. Hele facebooktan twitterdan yediğini içtiğini gezdiğini paylaşanları hiç anlamıyorum. Özel hayat kişiye özel olmalı.

Bu arada mesajlara ve e-postalara da cevap veremedim. Şimdi fırsat buldukça yetişebildiğim kadarına cevap vereceğim.

Bu arada İslam dünyasında çok üzücü olaylar oldu. Suriyeli kardeşlerimiz için üzülürken Mısır'daki acılar yüreğimizi yaktı. Rabbim dualarımızı kabul etsin ve şer gibi görünen bu durumları hayra çevirsin. Sitemizin ana konusu aile olduğu için siyasi konulara pek girmiyoruz, bu konuları başka sitelerden takip ettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden İslam dünyası ile ilgilenmiyoruz gibi bir algı oluşmasın okuyucularımız tarafından.

İnşallah eylül ayı itibarı ile sitemiz daha aktif olacak. Bazı yenilikler düşünüyoruz. cocukaile.net alternatifi olmayan bir site. Her gün siteye pek çok yeni okuyucu katılıyor. Onlara hoşgeldiniz diyorum. Eskiden beri takip eden okuyucularımız çok vefalı ve gayretli.

Aile kurumunun çok fazla darbeye maruz kaldığı günümüzde cocukaile sitemizin çok önemli bir misyonu var. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da okuyucumuz çok. Aile ile ilgilenen pek çok kurum tarafından da takip ediliyoruz. İnşallah hayırlı işlere vesile oluruz.

Yeni dönemde sitenin tanıtımına biraz daha ağırlık vermemiz iyi olur diye düşünüyorum. Bu konuda sizlerin de çalışmalarınızı bekliyoruz. Sitenin tanıtımını yapar daha çok kişiye ulaşmasına sebep olursanız iyi olur inşallah. Bunun için beğendiğiniz eski yazıları bile paylaşabilirsiniz. Yeni dönemde de yeni yazılarla devam edilir. Ayrıca sizlerin sitede "şunlar şunlar da olsa iyi olur" diye teklifleriniz varsa" Tuğba hanıma iletirseniz değerlendiririz.

Yayınlanmaya uygun yazılarınızı her zaman Adem-Havvalar ve Anlat-Rahatla bölümü için bekliyoruz. Bir derdiniz olduğunda onu da kimliğiniz gizli kalmak kaydıyla okuyucu görüşlerinize sunabilirsiniz.

Sizlerin de gayretleriyle inşallah daha aktif ve faydalı olabiliriz. Selam ve dua ile...

 

 

 

 

 

 

 


Bunlar da ilginizi Çekebilir

20 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz