Tehlikeli Yakınlaşmalar

karga2

Bir Adem Diyor ki...

Birkaç sene önce çektiğim fotoğrafları yükledim bir siteye. Sitede gezinirken, örtülü bir bayanın fotoğraflarına rastladım. Doğa ve manzara konuları arasında kendi fotoğraflarını da yüklemeye ihmal etmemiş.

Ve maalesef o fotoğraflardan dolayı o hanımla tanıştım; önce maille haberleştik, sonra chatleşmeye başladık. Kendisi başka bir ülkede okuyordu o zaman. Samimi chatlar sayesinde kendisine çok yakınlaşmış hissettim kendimi. Onun hakkımda ne düşündüğünü tam bilmemekle beraber, bir dost bulduğundan memnun görünüyordu.

Yıllar sonra, o mezun oldu ve çalıştığım şirkete başvurmasını teklif ettim. Başvurdu, ve görüşmeye de geldi. Tabii ki o zaman ilk defa yüz yüze gelmiş bulunduk; ama ikimiz de dinimiz sayesinde dikkatli davranıyorduk. (Allah'a şükür inancımız sayesinde birbirimizden korunduk diyebilirim) Maalesef aynı ofis ortamın da bulunmak her ikimiz için de kolay değildi ama.

Bir iki sene sonra o bayan iş yerimizde biri ile evlendi ve birbirlerine çok yakışan bir çift oldular. Allah mesud eylesin. Tabii ki de bebeleri var şimdi. Ama ben hâlâ aklımdan onu çıkarmış değilim, mezara kadar kurtulmayacağım herhalde. Sadece bir fotoğraf (birçok aslında) yüzünden.

Eşimin tüm bu olup bitenlerden haberi oldu ve elbette kıskançlığını da gizlemekte gecikmedi. Allah'ın hepimizi nefsimizin şerrinden korumasını dilerim.

 


Bunlar da ilginizi Çekebilir

19 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz