Boşanan Erkekler Neler Çekiyor?Bir Adem Diyor ki…

sn Sema Hanım,

Bu gün haber 7 de ki yazınızı okudum. sevindim çok sevindim. çünkü boşanmalardan yana hep biz erkekler o kadar haksız görüldü ki anlatamam.

ben de şu an eşimden ayrılmak üzareyim. 17 yıllık bir evliliğim var. hatta vardı diyebilirim. aslında çoktan bitmiş de benim haberim yokmuş.

uzatmaları oynanan final maçı gibi. en son altın golü zeten eşim attı. biz görücü üslülü ile evlendik. benim anne baba sizlere ömür. evlinirken abla kareş desteği ile evlendik.

hep sorunlar vardı; ama bende hep alttan aldım. çok ekonomik zorluklar geçirdik ama hep üstesinen geldik. çalıştığı için yetişemediği yerde çocukların bakımındantemizliğe, ütüye, yemek yapmaya, kadar hep destek çıktım.

hatta paramız olmadığı zamanlar, kuaföre saç boyatmaya imkanımız olmadığı günlerde marketen hazır boyalardan alarak ben boyamıştım. gözü kalmasın üzülmesin diye (mesala marka vermeyelim akuji kzıl bakır 9 no gibi. akuji akıcı boya oluyormuş. yani kalıcı olmuyormuş. içinden bir çift eldiven seti ve birde seyreltici sıvı çıkyor. ) bunlara kadar yaptım.

ama bana karşı hep ilgisizdi. genelde ayrı uyur, hep kendisini oturma odasından, adete toplardım. ben evde olduğum günler, zamanını hep temizlik yaparak geçirirdi ve hep asabiydi....

Yazının Devamı.. "Ademler Havvalar" bölümünde http://www.cocukaile.net/bosanan-erkekler-neler-cekiyor/


Bunlar da ilginizi Çekebilir

1 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz