İki Kelam da Sizden Olsun

430566_308685999187023_1816551280_n3-150x1501Değerli Okurlarımız!

Öncelikle sitemize yeni gelen, gelip de kalmaya niyet eden okurlarımıza"hoş geldiniz" diyorum. Uğrayıp geçenleri yine bekleriz.

Bizi eskiden beri takip eden daimi okurlarımıza ise küçük bir sitemim var.

Kıymetli Okurlarımız!

Siteyi yeniledik, hiç sesiniz çıkmadı. Bir kaç kişi dışında hayırlı olsun diyen olmadı. Beğendik, beğenmedik, şurası iyi olmuş, şurası olmamış diyen olmadı. Oysa bizim okurlarımız aktif katılımcıydı. Alışmıştık sizlerin görüş ve düşüncelerinizi öğrenmeye.

Sevgili Okurlarımız! Siteye mi küstünüz desek, yok öyle bir şey biliyoruz. Okunma oranları çok yüksek, fakat yorum az, görüş bildiren az.

Bahar depresyonunda mısın acaba:) Öyleyse lütfen bir an önce çıkar mısınız. Benim de canım istiyor bir sonbahar depresyonuna girmek fakat elim değmiyor, hiç vaktim yok.

Siteye yeni bölümler ekledik. Ayın konusu " Değişim" dedik. Sizlerden yorumlar, yazılar bekledik. Sizden yine ses yok. Hiç mi değişmediniz? Ya da değişimi itiraf etmek mi zor geliyor? Yoksa yazmak zor ve zahmetli mi geliyor? Biz yazalım siz okuyun. Oh ne kadar güzel, rahat:)

Hayatında siteye iki kelam yorum yazmamış okurlar, ben bir süre yazmayınca "neden yazmıyorsunuz?" diye mesaj gönderiyorlar. Arkadaş, sen bir Allah'ın günü, her gün açıp takip ettiğin siteye iki kelime yazmamışsın. Ben de buradayım, bu konuda benim de fikrim şu dememişsin. Fakat sitede yeni yazımı görmeyince sitem ediyorsun. İnsaf.

Yorum olsun, nasıl olursa olsun gibi bir düşüncemiz hiç olmadı. Bu yüzden küstürdüğümüz kişiler oldu. Nefes almadan yorum yazan okurların her yorumunu yayımlamadık. Gelen on yorumdan sekizini aynı kişi göndermişse ve bunu devamlı yapmaya çalışıyorsa yorumlarını yayımlamadık.

Ya da çok kısa olan (güzel gibi) ya da çok uzun (bir sayfa dolusu) yorumları gerçekten önemli bir şey anlatıyor değilse yayımlamadık. Söylemek istediğiniz çoksa bir kaç yorum olarak gönderin fakat bir sayfa uzun bir yorum göndermeyin. Ya da bize yazı olarak gönderin Ademler-Havvalar ya da Anlat-Rahatla gibi bölümlerimizde yayınlayalım demiştik.

Yorumlarınızda başka bir sitenin, sayfanın, videonun linkinin verilmemesini rica etmiştik. İçinde link olan yorumları da genellikle yayımlamadık. Yine bu konularda hassasiyete dikkat ederek yorumlarınızı bekliyoruz.

Okuduğunuz yazılarla ilgili görüş ve düşüncelerinizi yazın. Katıldığınız katılmadığınız yerleri yazın. Bu hem yazarın görüşlerini zenginleştirir hem de diğer okurlara farklı bir bakış açısı sunar.

Lütfen, ayın konusu da katılın, biz bir hevesle açtık bu bölümü. Bu ayın konusu "Değişim" bitmeden son bir kaç gün kaldı, yorum ya da yazılarınızı bekliyoruz. Ayrıca diğer ayın konular için tekliflerinizi de bekleriz.

Yazan insan elbette okunmak ister. Biz de isteriz yazılarımız, yazarlarımız okunsun. Fakat Elhamdulillah daha fazla okunmak için ilkelerimizden vazgeçmedik, inancımıza uymayan, bizi ve okuyucularımızı rahatsız edecek hiç bir yola başvurmadık. Siyaset ve her türlü cemaat tartışmalarından uzak kaldık ve kalmaya devam edeceğiz.

Bizim ana konumuz aile. Kişiyi ve aileyi ilgilendiren hususlar bizim ilgi ve yazma alanımız. Bu yüzden oldukça geniş bir yelpazede yazma imkanımız var. Tabii ailenin sadece dünyalık tarafına bakmıyoruz. Ailenin iki dünya saadetini düşünerek, İslam'ın çizdiği çerçeve içinde bakmaya gayret ediyoruz.

Allah (c.c) izni ile biz bu günleri geldiysek, sizlerin katılım ve destekleri ile geldik. Bunun için çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Biliyoruz yine oradasınız. Fakat bu kadar sessiz kalmayın. Katılmadığınız konularda eleştirinizi yapın, beğendiğiniz yazılarda desteğinizi gösterin, siz de fikirlerinizi beyan edin ki bizim de gayretimiz artsın. Selam ve selametle...

www.cocukaile.net

 


Bunlar da ilginizi Çekebilir

39 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz