İsrail'in Domatesini Niye Protesto Etmiyoruz

Sabah kahvaltı da İsrail tohumu domatesimizi yedik. Akşam yemeğimizi de İsrail domatesimizden yapılan salçamızla yapacağız. Siyonistler ekinimizi bozmuşlar, GDO - hibrit gıdalar ile kanımıza canımıza sızmışlar.

Katil İsrail’den gelen tohumlarla hem zehirleniyoruz hem onlara maddi destek oluyoruz.

İsrail ürünlerini boykot edelim elbette fakat samimi olalım sadece işimize gelenleri değil, hepsini boykot edelim.

Çocukluğumdan beri farkındalığım olduğu için İsrail ürünlerini kullanmadım. CocaCola içmedim, Starbucks da kahve içmedim, McDonalds dan hamburger yemedim, Ariel, Omo, Cif detarjanlarını kullanmadım, Vakko başörtü almadım.

Benim için bunları yapmak hiç zor olmadı.

1-75 yıldan beri Filistin'de Müslüman kardeşlerimize zulüm yapan Katil İsrail’e destek olmamak bana dinen ve vicdanen iyi geldi.

2-Yahudilere hiçbir şekilde güvenmediğim için bu ürünleri kullanmayınca içim rahat etti. Zira Siyonistler teknolojik olarak ileri oldukları için ürettikleri ürünlere her türlü pisliği katabilirler. En masum görünen ürünü bile zararlı hale getirebilirler.

Mesela saçınızın dökülmesini istiyorsanız Panten kullanın.

Hormon dengenizin bozulmasını ve hafızanızın-düşünme becerinizin azalmasını istiyorsanız mutlaka Colgate diş macunu kullanın.

Bebeğinizin sağlığının bozulmasına istiyorsanız Danone- Nutricia kullanın.

Bebeğinizin kısır olmasına istiyorsanız Johnson&Johnson kullanın.  Johnson&Johnson bebek pudrasına kısırlık yapacak, yumurtalık kanserine sebep olacak kimyasallar kattığı için ceza aldı.

Kim bilir temizlik ürünlerine neler katmıştlardır bu vicdanı simsiyah Siyonist pislikler.

Ariel kullanmadığım için belki çamaşırlarım karbeyaz olmadı fakat vicdanım beyaz kaldı.

Kısacası ben ve benim gibi Yahudi ürünlerine karşı hassasiyeti yüksek pek çok kişi var. İsrail ürünleri kullanmadık fakat hükümetlerin yanlış politikaları yüzünden hepimiz İsrail domatesi ile beslendik hem de sabah akşam.

İsrail’in GDO ya da hibrit tohumlu ve yan etkileri yüksek tarım ilaçlı meyve sebzeleri ile beslendik ve beslenmeye devam ediyoruz. Bu bizim dışımızdaydı ve buna mecbur kaldık.

Tarım Bakanlığı tarafından doğal ata tohumlarını kullanmaya pek çok zorluk çıkarılıyor, teşvikler hibrit ya da GDO’lu tohumlara veriliyor diyen çiftçilerin isyanlarına hepimiz şahidiz.

Halkın sağlığını koruması gereken hükümet, nasıl oluyor da genetiği bozulmuş, kansorajen, sağlıksız gıdayı teşvik ediyor, daha doğrusu aslında zorluk çıkararak çiftçiyi mecbur tutmuş oluyor.

GDO’lu genetiği değiştirilmiş gıdalar zaten sağlıksız bir de bu İsrail’den geliyorsa iyice şüphelenmek gerekiyor.  

TÜİK’in dış ticaret raporlarına göre Türkiye, 2022 yılında İsrail’den 303 kg domates tohumu almış ve İsrail’e 2 milyon 998 bin 800 dolar ödeme yapılmış. Yani İsrail’den kilosu 10 bin dolara tohum alınmış.

2023 yılının ilk 8 aylık verilerine göre, Türkiye İsrail’den 163 kg domates tohumu alarak 2 milyon 709 bin 201 dolar ödemiş.

Hükümet bu yıl Ağustos ayında CocaCola’ya yatırım desteği vermiş, vergi indirimi yapmış.

Starbucks bir virüs gibi neredeyse resmi kurumların hepsinde şube açmış. Kimbilir kahvelere neler katıyorlar. Fil dışkısı katıldığı haberleri dolaşıyor. Onlardan her şey beklenir, fil dışkısı en hafifi kalır.

İsrail Gazze’de katliama yeni başlamadı. Bu zulüm 75 yıldır katlanarak artıyor. İsrail her yıl binlerce çocuğu öldürüyor, tutukluyor. İsrail hapishanelerinde 2023 de içinde çocuklar da olmak üzere 7 bin Filistinli işkence ve kötü muameleye maruz kalarak tutuklu bulunuyor.

75 yılda İsrail 6 milyon Filistinliyi göçe zorladı, yerinden yurdundan etti. 774 köy ve kasabayı işgal ederek 675 köy ve kasabayı yok etti. Filistinlilere yönelik 70 katliamda 15 bin kişiyi öldürdü. (Anadolu Ajansın verilerine göre)

Yani 75 yıldır gece gündüz Müslümanları katleden bu canilerle hiçbir şey yokmuş gibi ticaret yapmayı, ikili ilişkilere devam etmeyi kimse bana devlet aklı falan filan diyerek izah etmesin. Devlet aklını vicdanı ile dengeleyerek kullanmalı.

İsrail 2023 Ekim-Kasım ayında bir buçuk ayda 5 bine yakını çocuk olmak üzere 3 bini kadın toplam 11 bin 180 Filistinliyi tüm dünyanın gözü önünde katletti. Hem de savaşta kullanılması yasak olan fosfor bombaları ile…

Ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerin liderleri sadece kınayarak bu soykırımı seyrediyor. Sadece seyretmekle kalınmıyor ülkemizden İsrail’e gemiler vızır vızır yakıt, gıda ve mal sevkiyatı yapıyor. Yetkililer anlaşmaların önceden yapıldığını uluslararası ticaret kuralları olduğunu söylüyor.

İsrail öncesinde de çocuk katiliydi ayrı konu, İsrail hangi uluslararası kurallara uyuyor da bizim siyasetçiler uymak zorunda hissediyor. Hükümet bazında büyük bir boykot olsa belki İsrail bu kadar pervasız davranamayacak.

Yeter artık! Kesin İsrail ile bütün ilişkileri. Filistin’de bebekler açlıktan ölürken İsrail’i beslemeyi bırakın.

Hem de ülkemiz halkını İsrail’in kısır tohumlarına mahkum etmekten vazgeçin.

Bizler de boykot listesinin başına kansorojen İsrail tohumlarını alalım, onları da boykot edelim. Sabah-akşam İsrail tohumu domatesleri, meyve ve sebzeleri yemek istemiyoruz.

İsrail bizim dostumuz değil düşmanımızdır. Düşmanın kabından yemek yenmez.Bunlar da ilginizi Çekebilir

0 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz