Siyonistler Bizi "Seçkin" Görüyor mu?

“İKLİM değişikliği yalnızca SEÇKİNLERE fayda sağlayacak ‘NUH'un teknolojik bir GEMİSİni yaratacak” diyor Harari.

Kimdir Harari?

Yuval Noah Harari: Dünya Ekonomik Formu Başkanı Klaus Schwab’ ın danışmanı, ünlü Davos toplantılarının yöneticisi, İsrailli eşcinsel bir YAZAR,

Kitapları ülkemizde de 1 milyondan fazla satan ve KitapYurdu sitesinin 2023 kasım ayında ayın yazarı seçtiği kişi.

     İklim Değişikliği mi Sistem Değişikliği mi?

İklim Politikası Siyonistlerin=İsrail’in, Tanrı’nın onlara vaat ettiğine inandıkları toprakları elde etmek ve TEK DÜNYA DEVLETİ dünya hükümdarlığını kurmak için son ve vurucu planları.

Aslında mücadele ettikleri iklim değil, insanlık.

Dünya Ekonomik Formu Başkanı Klaus Schwab 1973 ten bu güne yani 50 yıldır iklim değişikliği üzerine çalıştığını söylüyor. İklim planı yeni değil sadece etkin uygulama vakti geldi.

Siyonistlerin G20 zirvesinin sloganı bu yıl “Tek Yeryüzü, Tek Aile, Tek Gelecek” oldu. Böylece “Yeni Dünya Düzeni” sisteminin fitilini ateşlediklerini açıkça ilan ettiler.

İklim değişikliği planı ile Tanrı tarafından SEÇİLDİKLERİNE inanan Siyonistler, sadece SEÇKİNLİRİ koruyacak bir sistem inşa ediyorlar.

Bu neslin “Bağımsız yaşayan son insan nesli” olduğunu söylüyor Harari, yeni bir sistem kurmanın yolunu şöyle açıklıyor: “Radikal kararlar almak için büyük bir DİKTATÖRLÜK inşa edilmelidir.”

Bu Satanist Manyaklar diktatörlükle dünyayı ele geçireceklerini ilan ediyorlar. Planlarının adını da söylüyorlar: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ

     İklim Kanununu Korumak İçin Anayasa Değişikliği

Maalsef ki ülkemiz de Siyonistlerin planlarına dahil oldu. Geçen yıl Paris İklim Sözleşmesini Meclis onayladı, yakında da İklim Kanunu onay için Meclise gelecek.

İklim Kanununu keskin uygulamak için de ANAYASA değiştirme hazırlıkları yapılıyor.  

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum 25 Ağustos 2023 de yazılı bir açıklama yaptı. Anadolu Ajansta da yayınlanan açıklamada Meclis açıldığında onaya sunulacak olan İklim Kanununun önümüzdeki 100 yılı şekillendirecek bir kanun olduğunu ve İklim değişikliği ile mücadele için Anayasa değişikliği hazırlığı yapıldığını ve “iklim kanununun” Anayasa ile güvenceye alınacağını açıkladı.

Anayasa’daki insan hakları, Siyonist planın uygulanmasında problem çıkarabilir, değiştirilmesi gerekiyor. Sonuçta dünyada kurulacak olan Siyonist Diktatör Sistem için ülke Anayasası yumuşak kalacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:"Küresel siyasi ve ekonomik güç dengeleri çatırdıyor. Bu çatırtı aynı zamanda yeni kurulacak KÜRESEL siyasi ve ekonomik YÖNETİM SİSTEMİNİN de ayak sesleridir. Türkiye inşallah bu defa treni kaçırmayacak, hem de en ön tarafından hak ettiği yeri alacaktır.” Diyor.

Onlar GEMİDE biz suların içinde bir TRENde hem de en önde. Vay bize!

       NİÇİN?

Esas soru şu: Yöneticilerimiz bu Siyonist planları niçin uyguluyor?

Ya yöneticilerimiz bize İHANET ediyor ya da Siyonistlerin bizleri SEÇKİNLER-ELİTLER olarak gördüğüne eminler ve onlarla birlikte kurtuluş gemisinde olacağımıza inanıyorlar.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce Siyonistler, biz MÜSLÜMANLARI seçkin-elit olarak görüyor mu? Biz onlara göre neyiz?

Onların gemisinde bize yer var mıdır?Bunlar da ilginizi Çekebilir

0 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz