Geçmişten Günümüze 6284

14 Temmuz 2019Sema Maraşlı2 Yorum »

sema6284 ile ilgili sorular geliyor. Bu konudaki yazılarımı tek başlıkta topladım. Bunlar kendi yazdıklarım bir de mağdurların mektupları var. Onları ayrıca toparlayıp yayınlayacağım inşallah.

2012 Şubat ayında kanun çıkmadan önce yazmaya başladım. Çok yazdım engel olamadım ama ben elimden geleni yaptım. İmza atan vekiller düşünsünler artık vebalini.

Bu Kanuna Hep Birlikte Hayır Diyelim

http://www.cocukaile.net/bu-kanuna-hep-birlikte-hayir-diyelim/

6284 Kadın ve Erkeği Birbirine Düşman Edecek

http://www.cocukaile.net/6284-kadin-ve-erkegi-birbirine-dusman-edecek/

Kadın Dernekleri Aslında Ne İstiyor

http://www.cocukaile.net/kadin-dernekleri-aslinda-ne-istiyor/

6284 ün Verdiği Haklara İhtiyacımız Yok

http://www.cocukaile.net/6284-un-verdigi-haklara-ihtiyacimiz-yok/

6284 e Medya Desteği

http://www.cocukaile.net/6284-e-medya-destegi/

Helal Cinsel Hayat Nasıl Tecavüz Sayılır

http://www.cocukaile.net/helal-cinsel-hayat-nasil-tecavuz-sayilir/

 

Kanun Kabul Edilince Yazmaktan Vazgeçmişim Ta ki Mağduriyetleri Duyana Kadar

Erkeklerin Köpek Kadar Değeri Yok

http://www.cocukaile.net/erkeklerin-kopek-kadar-degeri-yok/

Hiçbir Erkeğin Şerefi Güvence Altında Değil

http://www.cocukaile.net/hicbir-erkegin-serefi-guvence-altinda-degil/

Adalette Ayrımcılığın pozitifi olmaz

http://www.cocukaile.net/adalette-ayrimciligin-pozitifi-olamaz/

 

 

Okunma Sayısı : 2.314

Yorum yapın

“Geçmişten Günümüze 6284” için 2 Yorum

 1. Ahmet Raşitoğlu diyor ki:

  Selamun Aleykum Sema Hanım. sizi kadem gibi rezalet bir kurumun varlığını duyuncaya kadar tanımıyordum. Kadem gibi malesef devlet destekli bir kurumu karşınıza alıp doğruları mertçe ifade ediyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum. Allah sizden razı olsun. Mucadelenizi takdir ediyorum. doğru yoldasınız rabbim yar ve yardımcınız olsun.

  Geçen bir haber okudum. Cumhurbaşkanı mgyk toplantısında kadem ve istanbul anlaşması ile ilgili sıkıntılardan bahsedince kadın uyeler etrafını sararak kendisini kendi doğruluları konusunda ikna ettiklerini duyunca çok üzüldüm.

  Malesef cumhur başkanımıza kademde olduğu gibi devletin bir çok kurumu bu gibi dalgavuklar kendi gozluklerinden baktırdıklarından dolayı bu davaya zarar vermektedirler. acilen mudahele edilmesi lazım. bu konuda bizimde üzerimize düşen ne varsa hazırız. Ama siz bir yazar olarak kaleminizle yureğinizle cihat ediyorsunuz.

  Geçen cumhur başkanına yazdığınız mektubu okudum. gerek bu gerek hadis duşmanı ilahiytaçılarla ilgili yazılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Yolunuz hak. Allah sizden ebediyyen razı olsun sevip razı olduğu kullarından eylesin.

  • Aadem diyor ki:

   Cumhurbaşkanımiza kendi gözlüklerinden baktırdiklarindan diye yazmışsiniz.bu kadar saf olmayın.cunku İstanbul sözleşmesini Tayyip Erdoğan hükümeti imzaladı.6384 ise o çıkarttı.beni yönetenler beni aldatmaMali kendiside aldatilmamali.bizi aldatan bizden değildir der peygamberimiz SAV.ama millet uyandı.ailesini katleden lerden hesap soracak.cunku aile vatandır.ve vatanımızı savunmak için canımızi veririzBU BÖYLE BİLİNE.bu trenden inen bir daha binemez

Dünden Bugüne

Ayşe Askere Git Ali Sofra Kur

(30.9.2015 tarihli bir yazım. Şu an ocak 2019, bu süreçte ders kitaplarından bütün cinsiyet rolleri çıkartıldı ve 162 okul pilot okul olarak seçildi "cinsiyet eşitliğine duyarlı okul" adı altında cinsiyetsiz ...
Devamını Oku

Güzel Söz

“ Çocuklarınızla yedi yaşına kadar oynayın, onbeş yaşına kadar onlarla arkadaş olun, on beş yaşından sonra da onlarla istişare edin.” ( Hz.Ali)

Kitap

Algı Yönetimi ve Manipülasyon

Algı Yönetimi ve Manipülasyon "Kanmanın ve Kandırmanın Psikolojisi" kitabı nasıl kandırıldığımızı çok iyi gözler önüne seren bir kitap. Mücahit Gültekin kitapta bilimsel açıklamalarla birlikte günümüzden ve İslam tarihinden örneklerle  yalın bir ...
Devamını Oku