Geçmişten Günümüze 6284 Yazılarım

14 Temmuz 2019Sema Maraşlı2 Yorum »

sema6284 ile ilgili sorular geliyor. Bu konudaki yazılarımı tek başlıkta topladım. Bunlar kendi yazdıklarım bir de mağdurların mektupları var. Onları ayrıca toparlayıp yayınlayacağım inşallah.

2012 Şubat ayında kanun çıkmadan önce yazmaya başladım. Çok yazdım engel olamadım ama ben elimden geleni yaptım. İmza atan vekiller düşünsünler artık vebalini.

Bu Kanuna Hep Birlikte Hayır Diyelim

https://www.cocukaile.net/bu-kanuna-hep-birlikte-hayir-diyelim/

6284 Kadın ve Erkeği Birbirine Düşman Edecek

https://www.cocukaile.net/6284-kadin-ve-erkegi-birbirine-dusman-edecek/

Kadın Dernekleri Aslında Ne İstiyor

https://www.cocukaile.net/kadin-dernekleri-aslinda-ne-istiyor/

6284 ün Verdiği Haklara İhtiyacımız Yok

https://www.cocukaile.net/6284-un-verdigi-haklara-ihtiyacimiz-yok/

6284 e Medya Desteği

https://www.cocukaile.net/6284-e-medya-destegi/

Helal Cinsel Hayat Nasıl Tecavüz Sayılır

https://www.cocukaile.net/helal-cinsel-hayat-nasil-tecavuz-sayilir/

 

Kanun Kabul Edilince Yazmaktan Vazgeçmişim Ta ki Mağduriyetleri Duyana Kadar

Erkeklerin Köpek Kadar Değeri Yok

https://www.cocukaile.net/erkeklerin-kopek-kadar-degeri-yok/

Hiçbir Erkeğin Şerefi Güvence Altında Değil

https://www.cocukaile.net/hicbir-erkegin-serefi-guvence-altinda-degil/

Adalette Ayrımcılığın pozitifi olmaz

https://www.cocukaile.net/adalette-ayrimciligin-pozitifi-olamaz/

 

 

Okunma Sayısı : 4.170

Yorum yapın

“Geçmişten Günümüze 6284 Yazılarım” için 2 Yorum

 1. Ahmet Raşitoğlu dedi ki:

  Selamun Aleykum Sema Hanım. sizi kadem gibi rezalet bir kurumun varlığını duyuncaya kadar tanımıyordum. Kadem gibi malesef devlet destekli bir kurumu karşınıza alıp doğruları mertçe ifade ediyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum. Allah sizden razı olsun. Mucadelenizi takdir ediyorum. doğru yoldasınız rabbim yar ve yardımcınız olsun.

  Geçen bir haber okudum. Cumhurbaşkanı mgyk toplantısında kadem ve istanbul anlaşması ile ilgili sıkıntılardan bahsedince kadın uyeler etrafını sararak kendisini kendi doğruluları konusunda ikna ettiklerini duyunca çok üzüldüm.

  Malesef cumhur başkanımıza kademde olduğu gibi devletin bir çok kurumu bu gibi dalgavuklar kendi gozluklerinden baktırdıklarından dolayı bu davaya zarar vermektedirler. acilen mudahele edilmesi lazım. bu konuda bizimde üzerimize düşen ne varsa hazırız. Ama siz bir yazar olarak kaleminizle yureğinizle cihat ediyorsunuz.

  Geçen cumhur başkanına yazdığınız mektubu okudum. gerek bu gerek hadis duşmanı ilahiytaçılarla ilgili yazılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Yolunuz hak. Allah sizden ebediyyen razı olsun sevip razı olduğu kullarından eylesin.

  • Aadem dedi ki:

   Cumhurbaşkanımiza kendi gözlüklerinden baktırdiklarindan diye yazmışsiniz.bu kadar saf olmayın.cunku İstanbul sözleşmesini Tayyip Erdoğan hükümeti imzaladı.6384 ise o çıkarttı.beni yönetenler beni aldatmaMali kendiside aldatilmamali.bizi aldatan bizden değildir der peygamberimiz SAV.ama millet uyandı.ailesini katleden lerden hesap soracak.cunku aile vatandır.ve vatanımızı savunmak için canımızi veririzBU BÖYLE BİLİNE.bu trenden inen bir daha binemez

Dünden Bugüne

Hadis-i Şerif Düşmanlığı

Bizim halkımız Kur’an-ı Kerimi pek bilmez. Bu elbette büyük bir eksikliktir fakat yine de dinimizi Peygamber Efendimizin hayatı ile öğrendiğimiz için halkın inancı sağlamdır. Batılılar yüzyıllar boyunca İslam ülkelerine hoca kılığında ...
Devamını Oku

Güzel Söz

"Sizin en hayırlınız, ailesine iyi davrananızdır. Çünkü ben ailesine en iyi davrananınızım . (Hadis-i Şerif) "

Kitap

Yuvamızda Huzur Bulalım Diye

Huzur, modern dünyada, moda dışı bir kelime gibi duruyor artık. Oysa, Huzur; ne tatlı bir kelimedir. Huzur; ruhun, zihnin ve bedenin sükûnet bulma hâlidir. Huzur; gönlün yatışması, nefsin tatmin olmasıdır. Huzur; baş dinçliği, gönül ...
Devamını Oku